“MÜJDELİ HABERLER KULAĞIMIZA GELDİ”
Haber
24 Haziran 2020 - Çarşamba 16:50 Bu haber 7237 kez okundu
 
“MÜJDELİ HABERLER KULAĞIMIZA GELDİ”
Zonguldak Kömürspor Kaptanı Sinan Ören, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Tecrübeli kaleci Ören, Karaelmas Kemal Köksal Stadyumu zemininin değişecek olmasına çok sevindiklerini ifade etti.
SPOR Haberi
“MÜJDELİ HABERLER KULAĞIMIZA GELDİ”

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor'un tecrübeli Kaptanı Sinan Ören, açıklamalarda bulundu. Kaptan Sinan Ören, “Ekmek yediğim yer olan madenci kenti Zonguldak'ı çok özledim. Artık orası benim evim gibi oldu.” dedi. Ören, öte yandan, “Sahamızın zemini değişiyormuş. Onun yanında antrenman sahası ve tesisle ilgili sıkıntılar gideriliyormuş. İnşallah bunlar bir an önce halledilir. Zonguldak için sevindirici haber.” dedi.

“ARTIK ORASI BENİM EVİM GİBİ OLDU”

Zonguldak Kömürspor Kaptanı Sinan Ören, madenci kentini özlediğini söyleyerek, ''Ekmek yediğim yer olan madenci kenti Zonguldak'ı çok özledim. Artık orası benim evim gibi oldu. İyi günlerimiz kötü günlerimiz geçti. Koronavirüs nedeniyle aylardır evdeyiz. Bizlerde artık çok sıkıldık. Bir an önce yeşil sahaları dönmeyi bekliyoruz. Taraftarımızla bütünleşeceğimiz günü iple çekiyoruz.'' diye konuştu.

“ZEMİN YÜZÜNDEN ÇOK SIKINTILAR YAŞADIK”

Zeminin değişmesi ile ilgili haberleri aldıklarını ifade eden Ören, ''Müjdeli haberler kulağımıza geldi. Sahamızın zemini değişiyormuş. Onun yanında antrenman sahası ve tesisle ilgili sıkıntılar gideriliyormuş. İnşallah bunlar bir an önce halledilir. Zonguldak için sevindirici haber. En çok zemin olayına sevindim. Çünkü zemin yüzünden çok sıkıntılar yaşadık. İnşallah yeni sezonda yeni çimde yeni başarılara imza atacağız.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “MÜJDELİ, HABERLER, KULAĞIMIZA, GELDİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı