0
Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 16:36 Bu haber 1983 kez okundu
 
“ÖZÜMÜZE DÖNELİM”
Samsun’da gerçekleştirilen U-14 Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarında şampiyon olan Sarayspor’un Teknik Direktörü Turan Altıntaş, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti.
SPOR Haberi
“ÖZÜMÜZE DÖNELİM”

Samsun’da 13-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen U-14 Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakalarında Zonguldak’ı temsilen mücadele eden Sarayspor, şampiyonluğa ulaşarak kentin gururu oldu. Tüm rakiplerini yenmeyi başaran Sarayspor, son maçında Trabzon temsilcisi Akçaabat Sebatspor’u penaltı atışları sonucu 5-4 yenerek şampiyonluğunu ilan etti. Türkiye’de ilk 4 takım arasına girmeyi başaran Sarayspor’un Kulüp Başkanı ve Teknik Patronu Turan Altıntaş, açıklanamalrda bulundu.

“ÖZ KAYNAĞIMIZI DEĞERLENDİRELİM”

Sarayspor Kulüp Başkanı ve antrenörü Turan Altıntaş yaptığı açıklamasında kendilerine destek olan herkese teşekkür etti. Altıntaş, alt yapıların önemine dikkat çekerek, “Allah'ım emeklerimizin karşılığını verdi Eğer Zonguldak’ta alt yapılarla ilgili iki çift söz söylemeye hakkımız varsa sunu söylemek isteriz: Lütfen özümüze dönelim. Öz kaynağımızı değerlendirelim. Günü değil geleceğimizi kurtaralım. Planlama yapalım proje yapalım.  Yoksa bu jenerasyon da elden gidiyor. Zonguldak çocuğunun neler yapabileceğini nasıl bir potansiyel olduğunu herkes gördü. Daha konuşacak çok şeyler var. Ancak sözü uzatmadan bu çocuklara ve kulübümüze destek veren basta Sayın Valimiz Ahmet Çınar’a, sponsorumuz Ekşioğlu betona Talip Ekşi'ye Eren Enerji Tesisler Genel Müdürü Cem Çiftçi’ye Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’a  Baranspor Mağazası sahibi Hidayet Yılmaz'a, Kilimli Milli Eğitim Müdürü Ayhan Değerli, Tayfun Demir’e değerli velilerimize, ayrıca bunun hep ekip işi olduğunu söyledik. Birbirinden değerli ekip arkadaşlarım Hakan Sağlam'a, Basri Kocabaşoğlu, Barkın Karabaş, NevzatKüçükkaya’ya teşekkür ediyor, Türkiye'de finale kalmanın gururuyla herkese saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.
Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ÖZÜMÜZE, DÖNELİM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı