google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 15:03 Bu haber 1246 kez okundu
 
SINAV TAKVİMİ AÇIKLANDI
SPOR Haberi
SINAV TAKVİMİ AÇIKLANDI

Merkez Hakem Kurulu, 2020-21 Futbol Sezonu Hakem, Gözlemci ve Mentor klasmanlarının belirlenmesine yönelik  sınav takvimini açıkladı.

Programlara yönelik detaylar şu şekilde:

1. Bu program TFF Resmi İnternet Sitesi’ nde yayımlanır ve bu yayım tebliğ niteliğindedir.

2. Bütün klasman gruplarındaki ve unvanlardaki hakemler, il bazında, bölgesel ve merkezi olarak yapılacak aktiviteleri öğrenmek zorundadırlar.

3. İllerden terfi edebilecek hakemler fotoğraflı ve eksiksiz doldurulmuş bilgi formlarını, sağlık raporunu, TFF Yönetim Kurulu tarafından belirlenen TFF ve TFFHGD vize payı bedellerinin yatırıldığını gösteren dekontları 20 Temmuz 2020 tarihine kadar bağlı bulundukları İHK’ ye teslim edeceklerdir. (Aynı anda hakemlik hem de mentörlük yapanlar sadece hakem unvanlarının karşılığı olan vize bedellerini yatırırlar.) Bu hakemlerin vize belgeleri İHK’ ler tarafından incelenecek ve bu belgeler İHK tarafından en geç 23 Temmuz 2020 tarihine kadar

Hakem İşleri Müdürlüğü’ ne gönderilecektir. Bu tarihin son gün olduğu unutulmamalıdır.

Yukarıdaki açıklanan yöntem dışında, hakemlerin bireysel veya toplu olarak gönderdikleri vize belgeleri işleme alınmayacaktır.

4. Klasmanlardaki tüm hakem, yardımcı hakem ve İl Hakemleri (Terfi edebilecek hakemler hariç) fotoğraflı ve eksiksiz doldurulmuş bilgi formlarını, sağlık raporunu, TFF Yönetim Kurulu tarafından belirlenen TFF ve TFFHGD vize payı bedelleri dekontlarını 24 Temmuz 2020 tarihine kadar bağlı bulundukları İHK’ ye teslim edeceklerdir. Bu hakemlerin vize işlemleri için düzenlenecek listeler ile vize belgeleri, İHK tarafından en geç 29 Temmuz

2020 tarihine kadar Hakem İşleri Müdürlüğü’ ne gönderilecektir. Bu tarihin son gün olduğu unutulmamalıdır. Yukarıdaki açıklanan yöntem dışında, hakemlerin bireysel veya toplu olarak gönderdikleri vize belgeleri işleme alınmayacaktır.

5. Yatırılacak vize bedeli, hakemlerin bedelin yatırıldığı tarihteki klasmanları dikkate alınarak hesaplanır. Hakemler klasmanlarının değişmesi halinde vize bedellerinin yeni klasmanlarına göre yeniden hesaplanmasını talep edemezler.

6. Bu talimatta yer almayan veya yer aldığı halde uygulamada aksaklık görülen konular ve tarihlerle ilgili olarak değişiklik de dâhil karar vermeye MHK yetkilidir.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: SINAV, TAKVİMİ, AÇIKLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı