google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 11:34 Bu haber 1071 kez okundu
 
ŞAHİN:“İL BAŞKANIMIZ İYİ İNSAN VE DEMOKRAT OLACAK”
GÜNDEM Haberi
ŞAHİN:“İL BAŞKANIMIZ İYİ İNSAN VE DEMOKRAT OLACAK”

Ali Babacan tarafından kurulan Demokrasi ve Atılım(DEVA)  Partisi 13’üncü Bölge Sorumlusu İdris Şahin ,Zonguldak’ta basın mensuplarıyla bir araya geldi. 
Zonguldak’ta ki parti kurulumunu düzenlemek için geldiğini belirten DEVA Partisi Siyasi İşler Sorumlusu ve Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin,  6 kişinin Ankara’ya davet edileceğini ardından 3 kişiye görev verileceğini söyledi.
DEVA Partisi olarak 83 milyonu kucaklayarak siyaset yapacağız diyen Şahin,” Partimizin hareketi 2012’de başladı. Cumhur İttifakı Ülkeyi seçime mutlaka götürecek. DEVA Partisi olarak seçimlere tek başımıza gideceğiz. Parlamentoda ki her parti ile görüşeceğiz ve hiç kimseye göbek bağımız olmadan siyaset yapacağız. Zonguldak’ta DEVA Partisi’ne 250 kişi başvuruda bulundu. İl başkanımız iyi insan, iyi olan demokrat olacak.” şeklinde konuştu. 
Zonguldak Parti tabanı oluşturmaya şu isimler geldi;  DEVA Partisi Siyasi işler Sorumlusu ve  Genel Başkan yardımcısı İdris Şahin, Kurul üyesi Hasan Canpolat,  Genel Başkan Yardımcısı,  Kadın Politikalar Başkanı Arzu Kılıçlar, Yönetim Kurul Üyesi Furkan  Arık ve Kurucu Kurul Üyesi ve Genel Kurul Üyesi Kadriye Esra Aygün. 

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAHİN:“İL, BAŞKANIMIZ, İYİ, İNSAN, VE, DEMOKRAT, OLACAK”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı