Haber Detayı
20 Nisan 2015 - Pazartesi 08:28 Bu haber 2814 kez okundu
 
Şahin Mahallelere çıktı
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, Taşbaca mahalle sakinleri ile kahvaltıda bir araya geldi.
- Haberi
Şahin Mahallelere çıktı

Başkan Ertan Şahin, Taşbaca mahalle sakinleri ile bir araya gelerek mahalle halkının sorunlarını dinledi. Düzenlenen kahvaltıda açıklamalarda bulunan Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin, seçimlerde verdikleri sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Mahallelerde yılların birikimi olduğunu belirten başkan Şahin şöyle konuştu: “Bugün Taşbaca mahallesinde bulunan bir kısım halkla dostlarımızla bir aradayız. Kahvaltı düzenleyelim hem de halkımızın sorunlarını dinlemek için buradayız. Bu tür toplantıları önümüzdeki dönemlerde halk buluşmaları şeklinde arttırıp her mahallemizde yaparak sorunları dinlemeye devam edeceğiz. Yılların birikimi var mahallelerin her kesiminde bunları çözmek için biz azimliyiz. İş programlarımızı yaptık bu konuda çalışıyoruz. Seçimlerde dediğimiz gibi her mahallemizde bir ekibimiz olacak demiştik. Taşbaca mahallemizde bir ekibimiz var ana işler haricinde mahalle halkının taleplerini bu arkadaşlarımız yapıyor. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını az önce konuştuk. Bu ekiplerimizi yönlendirme şeklinde vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarını yapma şeklinde çalışmalarımız devam edecek. Sadece bu mahallemizde değil bütün mahallerimizde bu çalışmalar devam ediyor. Bunun haricinde acil ortaya çıkan sorunlarımız ve projeli büyük çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bunların içerisinde Belediyemize yapılacak köprü inşaatı var 38 metre uzunluğunda yine devlet eliyle DSİ’nin yapacağı Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun söz verdiği yıllardır konuşulan sanayi köprüsünün yakında temelleri atılacak. Bunun sözünü aldık ve ekipler çalışmalara başlayacak. Biz halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halkımıza bu zamana kadar bizlere duyduğu güvenden ve bu zamana kadar bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum.”
Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin’in yaptığı çalışmaları başarılı bulduğunu ifade eden mahalle halkı şunları söyledi. “Bugün buraya gelen Başkamız Ertan Şahin, Taşbaca mahallesi için vermiş olduğu sözleri kendi bütçesine göre yapmaya çalıştı. Bundan sonra yapacağının sözünü verdi. Başkanımızı seviyoruz. Her zaman desteklerini bekliyoruz. Halkta onu desteklemeye devam edecek.”
Bir yıldır Kozlu Belediye Başkanı Ertan Şahin ile başarılı çalışmalar yaptığını ifade eden Kozlu Taşbaca Mahalle Muhtarı Kibar Arıkan, ise “Başkanım sağ olsun bu güzel bir günde bize vakitlerini ayırdı. Biz başkanımdan memnunuz. Bir yıldan buyana beraber çalışma yapıyoruz. Gittiğimiz her konuda bizim önümüzü açmıştır. İleriye dönükte umutluyuz. Projelerini yakından takip ediyoruz. Geldikleri için tekrar başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kozlu Belediyesi
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şahin Mahallelere çıktı
Yorumlar
Haber Yazılımı