0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
BAKKA’ya sadece bakakaldı
BAKKA’ya sadece bakakaldı
Haber Detayı
05 Nisan 2018 - Perşembe 16:55 Bu haber 5606 kez okundu
 
ŞAMPİYONLUĞA ADIM ADIM
Yıldız Kız ve Erkek Masa Tenisi Bölge Birinciliği müsabakaları Konya’da yapıldı. İlimizi temsilen Yayla Ortaokulu rakipleri ile kıyasıya mücadele etti.
SPOR Haberi
ŞAMPİYONLUĞA ADIM ADIM

Yayla Ortaokulu Konya'da yapılan Yıldız kız ve erkek masa tenisi bölge birinciliği müsabakalarında kızlar bölge birincisi erkekler bölge ikincisi olarak Türkiye birinciliği müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. Elde ettikleri başarı ile Zonguldak’ı bir kez daha gururlandıran Yayla Ortaokulu’nda ki sıradaki hedef Türkiye Şampiyonluğu.

Masa Tenisi Bölge Birinciliği’nde Yayla Ortaokulu final müsabakasında Ankara temsilcisini 3-1 yenerek bölge şampiyonu olurken, erkeklerde ise finalde yine Ankara takımına 3-0 yenilerek bölge ikincisi oldu. Yayla Ortaokulu Masa Tenisi takımı aldığı bu başarılı sonuçların ardından 24 takımın katılacağı Okullar Arası Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. 24 takımın katılacağı Türkiye şampiyonası 27-29 Nisan tarihleri arasında Adıyaman’da gerçekleştirilecek.

Yayla Ortaokulu Masa Tenisi takımında kafile başkanı olarak Okul Müdürü Ahmet Bozdemir ve Antrenör Baki Abasız yer aldı. Müdür Bozdemir, elde edilen başarının arkasından, “Emeği geçen antrönerlerimiz Baki Abasız Osman Yılmaz Burçin Aygün ve Muammer kurala öğrencilerimizi tebrik ediyor Türkiye Birinciliği müsabakalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞAMPİYONLUĞA, ADIM, ADIM,
Yorumlar
Haber Yazılımı