google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
30 Mayıs 2020 - Cumartesi 20:25 Bu haber 2313 kez okundu
 
SARAY, MİNİK FUTBOLCULARA KAPILARINI AÇIYOR
Zonguldak’ta çok sayıda futbolcuyu yetiştiren ve profesyonel çok sayıda kulübe futbolcu kazandıran Sarayspor, geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için 30 Haziran tarihinde kapılarını minik futbolcu adaylarına açıyor.
SPOR Haberi
SARAY, MİNİK FUTBOLCULARA KAPILARINI AÇIYOR

Yeni Tip Coronavirüs (COVİD-19) Salgını’nda normalleşme sürecine girilmesinin ardından çok sayıda kulüp hem antrenmanlarına hem de gelecek sezon çalışmalarına başladı. Zonguldak’ta sporcu yetiştirilmesi konusunda öncü olan Sarayspor Kulübü, yeni yetenekleri ortaya çıkarmak için kolları sıvadı. Kulüp Başkanı ve deneyimli spor adamı Turan Altıntaş ve tecrübeli antrenör Hakan Sağlam öncülüğünde 2020-2021Sezonu futbol okulu kayıtları başladı. 12 ay boyunca sürecek olan futbol okulunda, yetenekleriyle ön plana çıkan minik sporcular, alt liglere kazandırılarak futbolculuk kariyerine adım atabilecek. 6-15 yaş arası çocukların başvurabileceği futbol okulunda çalışmalar Danışlar Halı Saha’da gerçekleştirilecek. Öte yandan, Sarayspor Kulübü’nde çalışmalara katılacak çocuklar için servis imkanının da bulunması, velilere büyük bir kolaylık sağlayacak.  

“KAYITLARIMIZI 2020-2021 SEZONU İÇİN ALMAYA BAŞLADIK”

Konu ile ilgili bilgi veren Sarayspor Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, “ Halı sahaların, spor tesislerinin açılmasıyla birlikte 30 Haziran’da planladığımız futbol okulu çalışmalarına başlamayı düşünüyoruz. Tabi pandemi dolayısıyla gelişmelerin ne olacağını takip edip, 30 Haziran’da başlayıp başlamayacağımıza karar vereceğiz. Bu safhada kayıtlarımızı 2020-2021 Sezonu için almaya başladık. Bundan sonraki süreci takip edip, yeni sezon için hazırlıklarımıza başlayacağız.” dedi.

Sarayspor’un başlatacak olduğu futbol okuluna kayıt yaptırmak isteyenler, 0505 660 79 01 (Turan Altıntaş) ve 0537 316 00 61 (Hakan Sağlam) numaralı telefondan iletişime geçebilecekler.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARAY,, MİNİK, FUTBOLCULARA, KAPILARINI, AÇIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı