Haber Detayı
21 Nisan 2015 - Salı 07:41 Bu haber 3346 kez okundu
 
Şehri: ‘Daha sıkı ve hızlı çalışacağız’
Yeniden Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na seçilen Ercan Şehri, geçtiğimiz Pazar günü yapılan kongreyi değerlendirdi.
GÜNDEM Haberi
Şehri: ‘Daha sıkı ve hızlı çalışacağız’

Zonguldak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı'na yeniden seçilen Ercan Şehri, gerçekleştirilen kongreyi değerlendirerek iyi bir seçim geçirdiklerini ifade etti.
Kongre’de kendisine sahip çıkan ve çıkmayan herkese teşekkür eden Şehri, açıklamasına şöyle devam etti: 

İLK İŞİMİZ GRUBUMUZU 5. GRUBA DÜŞÜRMEKTİR
“Seçimimize gelen bütün üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Davalarına sahip çıktılar. Aydın Arıcı arkadaşıma da çok teşekkür ediyorum. Beraber yan yana olduk ve tansiyonu germedik. Birbirimize saygı duyduk. İyi bir seçim oldu. Daha önceden gürültülü patırtılı oluyordu. Zonguldak dışarıya kötü bir şekilde empoze ediliyordu. Hatta bölge toplanırken seçim gürültülü patırtılı oluyor biz gelmeyelim diyorlardı. Ama Bölge Birliği Yönetim Kurulu Üyeleriyle konuştuğumuzda çok memnun olduklarını söyleyerek teşekkür ettiler. Bize sahip çıkan ve çıkmayan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Şimdi daha da sıkı ve hızlı çalışacağız. İlk işimiz bizim grubumuzu 5. gruba düşürmektir. Yetkileri tamamen kendimiz almak istiyoruz. Bunun için çaba sarf edeceğiz. Yönetim Kurulu toplanıp Halk Bankasına orada konuşulanları aktaracağız. Bundan sonra iyi bir şey olacağına inanıyorum.” Aslı Yalcı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehri:, ‘Daha, sıkı, ve, hızlı, çalışacağız’,
Yorumlar
Haber Yazılımı