SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
12 Aralık 2019 - Perşembe 16:37 Bu haber 1235 kez okundu
 
SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI
GÜNDEM Haberi
SEVENLERİ YALNIZ BIRAKMADI

Zonguldak’ın sevilen yüzü, tanınmış esnaflarından ve aynı zamanda Merkez Çarşısı’nda mantıcı dükkanı işleten Tevfik Suratoğlu vefat etti.

Uzun bir süredir rahatsız olduğu öğrenilen Tevfik Suratoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama gözlerini yumdu.

Evli ve 2 çocuk babası olan 59 yaşındaki Tevfik Suratoğlu Acılık Hz. Ali Camiisi’nde kılınan ikindi namazının ardından Belediye Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenazeye; Zonguldak eski Belediye Başkanı Secaattin Gonca, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Merkez İlçe Başkanı Yusuf Mar, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Belediye Meclis üyesi Havva Yılmaz, Atatürkçü Düşünce Derneği Şube Başkanı Nazan Papila, Umut Yardımlaşma Derneği Başkanı Nurten Kınay, Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Hikmet Hacıabdurrahmanoğlu, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı İbrahim Işık, Artvinliler Derneği Başkanı Osman Bekaroğlu, CHP eski İl Başkanları Halil Furat, Ahmet Altun’un yanı sıra çok sayıda siyasi parti temsilcileri, esnaflar ile sevenleri katıldı.

İNANIŞ Gazetesi olarak değerli insan Tevfik Suratoğlu’na Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEVENLERİ, YALNIZ, BIRAKMADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı