"SİZ NE İŞE YARARSINIZ!"
Haber
23 Ocak 2022 - Pazar 12:46 Bu haber 2510 kez okundu
 
"SİZ NE İŞE YARARSINIZ!"
SİYASET Haberi

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkan Vekili Tarık Çağlı, Zonguldak'ta etkili olan kar yağışı nedeniyle belediyenin çalışmalarını eleştirdi.

Çağlı, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Geçtiğimiz hafta meteoroloji kaynaklarından edinilen bilgilere göre Zonguldak’ımızın yoğun kar yağışı ve fırtına altında kalacak olduğunu bütün Zonguldak öğrenirken Sn. Belediye Başkanı sanırım çok önemsememiş! Hafta sonu kısa ritimli yağışlar sürerken bütün ekiplerimiz ile yoldayız diyen belediye başkanı dün akşam saatlerinden beri kendisine ulaşılamıyor. Kendisi geçen kış olduğu gibi sanırım THE GACA fotoğrafı çektirmeye çıkmış.

Tepebaşı, Bahçelievler, Dilaver, Asma, Rat ve diğer mahallelerde ne ara sokaklar açılmış mağduriyetler giderilmiş ne de insanlar elektrik kullanabiliyor. Zonguldak’a ihanet etmeyin! Bu insanlar her kar yağdığında sizlerin yüzünden sıkıntı çekmek zorunda mı? Başkent Elektrik insanların faturayı ödemediğinde hemen kesmeye geliyorsunuz. Ama hizmete geldiğinde 5 kuruşluk hizmet veriyorsunuz! Tepebaşında ağaçlar yollara devrilmiş elektrik tellerini koparmış. Dün geceden beri müdahale edemiyorsunuz. Bu şehrin iktidar partisi yetkilileri. Siz ne işe yararsınız! Sahada biriniz yok. Çalışmaları takip edeniniz yok! Sonra çalışan emekçilerin alın terinden faydalanmaya çalışırsınız! Merak etmeyin vatandaş sizlere ilk seçimde görevden affınızı sağlayacak."

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "SİZ, NE, İŞE, YARARSINIZ!",
Yorumlar
Haber Yazılımı