Haber Detayı
27 Aralık 2016 - Salı 16:29 Bu haber 6962 kez okundu
 
Son dört gün
Yılsonu indirim ve kampanyaları Fiat’ta
EKONOMİ Haberi
Son dört gün

FİAT Keleşsan sahibi Fatih Keleş yılsonu fırsatlarını hatırlatarak, fırsatlardan yararlanmak için son günün 31 Aralık olduğunu hatırlattı.

Yılsonuna kadar devam eden kampanyalar hakkında bilgi veren Fiat Keleşsan sahibi Fatih Keleş, Fiat’ta Sıfır faizli kampanyaların yanı sıra 30 bin TL’ye 24 ay vade ya da 40 bin TL’ye 12 ay vadeye yakın sıfır faizli kampanyalar olduğunu belirtti.

Keleş; “Ticari veya binek araç almayanlar için kaçırılmaz fırsatlar 31 Aralık’a kadar Fiat bayilerinde. Fiat kampanyalarından ve kredi imkânlarından yararlanmak isteyenler için indirimden yararlanmak için son dört gün. Fiat olarak Öğretmenler, mali müşavirler, sürücü kurslarına özel indirim avantajlarının yanı sıra ticari taksicilerde de ÖTV muhafiyeti devam ediyor.  

Öğretmenlere indirimlerimiz var,

Öğretmenlere peşin alımlarda %13'e varan, kredili alımlarda %3'e varan indirimler Fiat showroom'larında.

Kampanya tüm modellerimizde 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya Stoklarla sınırlıdır. %13 indirim Fiorino Combi modellerinde peşin alımda geçerlidir. %3 indirim Yeni Linea modellerinde kredili alım için geçerlidir. Egea Sedan modelinde peşin alım indirimi %7, kredili alım indirimi %2'dir. İndirim oranları modeller özelinde farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için en yakın Fiat showroom larına bekliyoruz.

Mali Müşavirlere indirimlerimiz var.

Şimdi Fiat showroom’larına gelen mali müşavirler, %13'e varan indirim avantajıyla yola çıkıyor. Fırsatı kaçırmayanlar yeni Fiat’ının keyfini çıkarıyor.

Kampanya tüm otomobil ve Combi modellerimizde 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. %13 indirim, Fiorino Combi modelleri için geçerlidir. %4,5 indirim, Yeni Linea modelleri için geçerlidir. Egea HB modelinde peşin alım indirimi %6,5, kredili alım indirimi %2'dir. İndirim oranları modeller özelinde farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için en yakın Fiat showroom’larına bekliyoruz.

Sürücü kurslarına indirimlerimiz var. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik koşullar, kurun dalgalanmasından dolayı önümüzdeki hafta içerisinde herkes yüzde 10 zam yapacak. Bu piyasada konuşulan rakam. ÖTV’nin tekrar değişebilme ihtimali var. Ticari taksicilerde olan kampanyalarımız var. Bu ÖTV muafiyetleri var. Yılsonu avantajları var. Araba alınacak olsa şuan son dört gün. Sen alır mısın deseler ben alırım. Kendi kiralama firmamız var. Ona bile ben arabayı bu hafta alacağım. Kredi imkânları şuan ticari araçlarda tamamına kadar, otomobillerde de yüzde 70’e kadar taşıt kredisi imkânımız mevcut. Bunlar otomobilde yasal limitler dâhilinde kullanabiliyorlar. Son dört gün. Araba almak isteyenler mutlaka 2017’ye girmeden Fiat bayimize gelsinler” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Son, dört, gün,
Yorumlar
Haber Yazılımı