google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
23 Eylül 2019 - Pazartesi 16:31 Bu haber 2350 kez okundu
 
“SPORSEVERLERİMİZ İÇİN DAHA GÜZEL BİR ORTAM YARATACAĞIZ”
SPOR Haberi
“SPORSEVERLERİMİZ İÇİN DAHA GÜZEL BİR ORTAM YARATACAĞIZ”

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Fener'de yapımı tamamlanmak üzere soyunma odaları ile ilgili bilgiler verdi.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, soyunma odalarında sona gelindiğini söyleyerek Cuma güne kadar soyunma odalarının işlerini tamamlayarak Amatör Spor'un hizmetine açacaklarını söyledi. Yüksel ayrıca sahanın zemini ilgili tamirat çalışmaların bugün itibariyle başladığının müjdesini verdi.

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, soyunma odalarının bitmek üzerinde olduğunu belirterek, ''Soyunma odalarında son aşamaya geldik. Tesisat ve kalebodur işleri devam ediyor. Onların peşine ise doğalgaz işleri de sonlandırılacak. Doğal gaz tesisatı döşendi. Şap atılacak. Boya yapılarak tamamlanmış olacak. Elektrik tesisatı ve diğer tesisatlar döşendi. Başka bir problemimiz kalmadı. Kısmetse Cuma gününe yetiştireceğiz. Açılmış olacak. Aynı zamanda sahanın çizgileri için bugün itibariyle çalışmalarımız başlayacak. Onunla birlikte sporseverlerimiz için daha güzel bir ortam yaratacağız’ ‘şeklinde konuştu.

 

Haber: Erdem CAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: “SPORSEVERLERİMİZ, İÇİN, DAHA, GÜZEL, BİR, ORTAM, YARATACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı