ŞUBADAP ÇOCUK KİLİMLİ’DE google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
14 Şubat 2020 - Cuma 14:52 Bu haber 5790 kez okundu
 
ŞUBADAP ÇOCUK KİLİMLİ’DE
KÜLTÜR Haberi
 ŞUBADAP ÇOCUK KİLİMLİ’DE

Dünyanın dört bir yanında çocuk şarkıları söyleyen Şubadap Çocuk Müzik Grubu Zonguldak  Kilimli’ye geliyor. 27 Şubat Perşembe günü Kilimli İsmail Hakkı Güngör Kapalı Spor Salonunda yapılacak konser 15.30’da başlayacak

Çocuklarda, dostluk, barış, özgürlük duygularını yeşertmek, emek, birlik, bilim, doğa, ekoloji, akran zorbalığı gibi kavramlar üzerinde farkındalık yaratmak amacıyla besteler yapıp çocuklarla birlikte söyleyen Şubadap Çocuk Müzik Grubu Kilimli’ye geliyor. Her biri farklı temalardaki şarkılardan oluşan 5 albümde toplam 35 şarkısı bulunan Şubadap Çocuk, 27 Şubat Perşembe günü Kilimli İsmail Hakkı Güngör Kapalı Spor Salonunda bir konser veriyor. Saat 15.30’da başlayacak olan konserin biletleri Kilimli’deki okullardan temin edilebiliyor.

 

ŞARKILARI TİCARİ AMAÇLAR DIŞINDA TELİFSİZ OLARAK KULLANILIYOR

Türkiye’nin dışında Kıbrıs, Almanya ve Hollanda’nın pek çok yerinde de konserler veren Grup Şubadap’ın tüm şarkıları dileyen herkes tarafından telifsiz olarak kullanılabiliyor. Grup, herkesin kullanımına açtığı şarkıların herhangi bir ticari faaliyette kullanılmasınaysa kesinlikle müsaade etmiyor. Etkinliğe, Kilimli Belediyesi, Kilimli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Kilimli İsmet İnönü İlkokulu da destek veriyor.

YILIN İLK SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ ÇOCUKLARLA

Konseri çocukların eğitsel, kültürel gelişimi için bir sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştiren Kilimli Halk Eğitim Merkezi Halkoyunları Öğretmeni Nur Sarı yürütülen çalışma hakkında, “Kilimli Belediyesi, Kilimli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Kilimli İsmet İnönü İlkokulunun katkılarıyla, 2020 yılının ilk sosyal sorumluluk projesini çocuklarımızla yapıyoruz. Çocuklarımızla hep bir ağızdan şarkılar söyleyip, eğlenerek yeni döneme farklı bir motivasyonla girmeyi arzuluyoruz.  Çocuklarımızla yaratacağımız sinerji, planladığımız diğer etkinliklere bambaşka duygularla hazırlanmamızı sağlayacak” dedi.

KONSERE TÜM ÇOCUKLARI BEKLİYORUZ

Şubadap Çocuk Müzik Grubu’nun çocuklarımızı eğlendirirken toplumsal sorumlulukların gelişimi için mesajlar verdiğini de söyleyen Sarı, sözlerini, “Yalnızca ülkemizde değil dünyanın dört bir yanına çocuk cıvıltısı yayan bu mükemmel grup, davetimizi kırmayarak çocuklarımızla buluşmak üzere Kilimli’ye geliyor. Çocuklarımız hep birlikte eğlenceli vakit geçirirken, hayata belki de başka bir pencereden bakmaya başlayacak. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor, yılın, Kilimli’deki ilk eğlenceli ve çocuksu etkinliği olan ‘Çocuk Şarkıları Konseri’ne tüm çocuklarımızı bekliyoruz. Haydi çocuklar birlikte eğlenmeye, şarkılar söylemeye” diyerek tamamladı.

Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , ŞUBADAP, ÇOCUK, KİLİMLİ’DE,
Yorumlar
Haber Yazılımı