google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
27 Eylül 2019 - Cuma 15:35 Bu haber 2428 kez okundu
 
SÜPER AMATÖR KULÜBÜNE MALZEME DESTEĞİ
SPOR Haberi
SÜPER AMATÖR KULÜBÜNE MALZEME DESTEĞİ

Zonguldak Valiliğinin onayı ile Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve İl Özel İdaresi iş birliği ile 12 Süper Amatör Kulübüne törenle malzeme dağıtıldı.

Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri binasında yapılan malzeme törenine, Zonguldak Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Kemal Demir, Spor Şube Müdürü Gazel Güven, Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna ve kulüpler katıldı.

DEMİR: YARDIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

Zonguldak Amatör Spor Kulüplere Federasyon Başkanı Kemal Demir, malzemelerin kulüplere hayırlı olmasını dileyerek, “Yeni sezon öncesinde İl Özel İdaresinin destekleri ile kulüplerimize malzeme yardımında bulunduk. Keşke imkânımız olsa daha çok verebilsek Bizler elimizden geldiğince sizlere hizmet etmeye çalışıyoruz. Kulüplerimize 1 takım forma, 1 eşofman, 2 kaleci forması, 7 futbol topu, oyuncu değişikliği kâğıdı ve lisans albümü teslim ettik. İnşallah imkânlar doğrultusunda yine yardımlarımız devam edecek. Yeni sezonda bütün takımlarımıza kazasız belasız bir sezon diliyoruz” dedi.

GÜVEN: BÜTÜN TAKIMLARA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Spor Şube Müdürü Gazel Güven, ''Keşke imkânlarımız fazla olsa da yardımlarımızı daha çok yapabilsek. İnşallah bu yardımlar sizlere bir nebze olsun rahat bir nefes aldırmıştır. Buradan yardım desteği veren İl Özel İdaresine de teşekkür ediyoruz. Yeni sezonda da bütün takımlara başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu

Kulüplere yapılan yardım listesinde, 1 takım forma, 1 eşofman, 2 kaleci forması, 7 futbol topu, oyuncu değişikliği kâğıdı ve lisans albümü yer aldı. Öte yandan Cuma güne ise 1.Amatör Küme, 2.Amatör Küme, kapalı spor branşlarına da malzeme yardımı yapılacak. Malzeme töreni toplu hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

 

Haber: Erdem CAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: SÜPER, AMATÖR, KULÜBÜNE, MALZEME, DESTEĞİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı