0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ADD’den bahar kahvaltısı
ADD’den bahar kahvaltısı
Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 21:23 Bu haber 2462 kez okundu
 
“TAKIMIMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner Açıklamalarda bulundu. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, takımın eksiklerini gidermeye çalıştıklarını söyleyerek, şehir için forma için savaşacak oyuncuları kadroya katmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Caner ayrıca iyi bir takım buldukları takdirde Kömürspor yararına sezon açılış maçı yapmayı planladıklarını ifade etti.
SPOR Haberi
 “TAKIMIMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ”

“ŞEHRİMİZ İÇİN FORMASI İÇİN SAVAŞACAK OYUNCULARI KADROMUZA KATMAK”
TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, “takımın eksiklerini gidermeye çalıştıklarını söyleyerek, “Takımız sezon öncesi Bolu’da son kampta. Eksiklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Bütünleşmeye çalışıyoruz. Son olarak da orta sahaya Eyüspor’dan Gencay Erteni kadromuza kattık. Deneyimli bir oyuncuyu kadromuza kattık. İnşallah takımımıza faydası olacaktır. Amacımız şehrimiz için forması için savaşacak oyuncuları kadromuza katmak. Bunun içinde çalışmalarımız devam ediyor. Maddi imkânsızlıklara rağmen yine de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Başta Sayın Valimiz, Emniyet Müdürümüz, Belediye Başkanımız, TTK Genel Müdürümüz, Genel Maden İşçileri Sendika Başkanımız ve STK’larla beraber el ele vererek takımımızı hak ettiği yerlere getirmeye çalışıyoruz.” dedi. 

“VALİ AHMET ÇINAR’IN ÇAĞRISINA OLUMLU OLARAK DÖNÜYORLAR”
Vali Ahmet Çınar’ın Kömürspor yararına başlatmış olduğu kampanyaya desteklerin verildiğini söyleyen Başkan Süleyman Caner, “Zonguldak Valisi Ahmet Çınar Kömürspor’un yararına başlatmış olduğu destek kampanyasına olumlu olarak geri dönüşler var. Esnafımız, işadamımız, sivil toplum kuruluşlarımız, Vali Ahmet Çınar’ın çağrısına olumlu olarak dönüyorlar.” Şeklinde konuştu. 
“TARAFTARIMIZIN YENİ SEZON HAZIRLIK MAÇI VE FORMA TANITIM BEKLENTİSİ VAR”
Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, “iyi bir takım buldukları takdirde sezon açılış maçı yapacaklarını söyleyerek, ‘’Taraftarımızın yeni sezon hazırlık maçı ve forma tanıtım beklentisi var. Ama sezon açıldı. Süper Ligde sezon başlıyor. Onların sezona başlamasıyla fiilen mümkün görünmüyor. İyi bir takım bulabilirsek hazırlık maçı için inşallah böyle bir proje yapabiliriz. Bunun için araştırmalarımız var.” dedi. 

“TESİS İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ”
Ücretle beraber tesisin yapımına başlanılacak ifade eden Süleyman Caner, ‘’Tesis için çalışmalarımızı yaptık. Şuanda tesise başlamamız için gerekli bir ücret lazım. Bir miktar Tesis için gerekli parayı buldukları takdirde çalışmalara başlayacağız Onun için uğraşıyoruz. Tesis için elimizden geleni yapıyoruz.” ifadesine yer verdi.   Haber: Ekrem Açıkgöz 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “TAKIMIMIZI, HAK, ETTİĞİ, YERLERE, GETİRMEYE, ÇALIŞIYORUZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı