0
Haber Detayı
02 Ağustos 2018 - Perşembe 15:12 Bu haber 1790 kez okundu
 
Terörün tek çaresi idam
- Haberi
Terörün tek çaresi idam

Türkiye’yi yasa boğan Şırnak’ta teröristlerin anne ve çocuğu öldürmesiyle ilgili Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz,  çok sert sözlerle kınadı ve  terörün tek çaresinin idam olduğu söyledi. 
Son işlenin cinayeti insanlar bir kez daha  beyninden ve gözden geçirsinler diyen Başkan Yorulmaz, Bebek katiline oy verenler bir düşünsünler  kanları bozuk değilse. Türk kanı taşıyorlarsa. Bunlara oy verenler düşünecek biz kime oy veriyoruz diye. Bebek katiline, asker vurana, polis vurana  ve tecavüzcülere idam gelmesi lazım” dedi. 


Muhammet KARAPINAR 
Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, Şırnak’ta teröristlerin anne ve çocuğu öldürmesiyle İlgili PKK’ya destek ve oy verenleri kınadığı açıkladı. PKK’yı sert bir dille eleştiren ve Terörün sona ermesi için tek çarenin idam olduğu söyleyen Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz, “ Şırnak’taki işlenen bebek katili cinayeti 30 yıldır işleniyor ve 30 yıldır hiç değişmedi. Halen daha hiç kimse bebek katilinin ne olduğu öğrenememiş bizim ülkemizde yaşayan insanlar. Zonguldak’ta yedi bin 300 PKK’ya oy çıktı bebek katiline. Oy verenler bir düşünsünler  kanları bozuk değilse. Türk kanı taşıyorlarsa bunlara oy verenler düşünecek biz kime oy veriyoruz diye. Evet biz yirmi yaşındaki çocuklarımızı kaybettik. Ama Allah düşmanımın başına vermesin diyoruz. Ben şuna inanıyorum. İnşallah Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, İşçileri Bakanı Süleyman Soylu ve Milli Savunma bakanı bu terörün hakkından gelecek. Bu  vahşeti yapanları ve yaptıranları nefretle kınıyoruz. O  savunmasız çocuğu ve anneyi düşüne biliyor musunuz. Hangi vicdana sığar. Biz akşam haberleri izlerken ailece ağladık. O masum çocuğun ve kadının ne sucu vardı. Hani barış olacaktı ne oldu. Bir an önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,  Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de desteklerse idam bir an önce gelmeli. Böyle suç işleyenlerin sallanması lazım. Ben İmralı’daki ’ne kim sayın diyorsa vatan haini diye yazmışım. Bu işten kurtulmanın tek yolu idam. İdama adadan başlamak gerekiyor. Ne yaparsanız yapın idamdan başkası terörü durduramaz. Amerika konuşuyor. Adalet Bakanı ile İşçileri Bakanına ambargo koyuyor. Onları da lanetle kınıyorum. PKK’ya kim destek veriyorsa kim olduğu önemli değil. Nefretle kınıyoruz. PKK’yı meclise sokmak için yapmadıkları kalmadı. 30 bin TL maaş alıyorlar terörsüzlerin cenazelerine gidiyorlar. Allah belalarını versin. Son işlenin cinayeti insanlar bir kez daha  beyninden ve gözden geçirsin. Uzman çavuşun söylediklerine dikkat etsinler. İdamdan başka çaresi yok bu işin. Bebek katiline, asker vurana, polis vurana  ve tecavüzcülere idam gelmesi lazım. Bütün devletlerde var. Bize gelince insan haklarından bahsediyorlar” dedi.   

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Terörün, tek, çaresi, idam, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı