Haber Detayı
24 Nisan 2015 - Cuma 08:22 Bu haber 4234 kez okundu
 
TÜFAD’a Yeni Nefes
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi’nin önümüzdeki hafta yapacağı Olağan Genel Kurul’dan önce mevcut yönetime alternatif bir liste, yönetime adaylığını açıkladı. Antrenör Erol Demir, Olağan Genel Kurul öncesi, başkanlığa aday olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile duyurdu.
SPOR Haberi
TÜFAD’a Yeni Nefes

TÜFAD’ın önümüzdeki hafta yapacağı Olağan Genel Kurul’dan önce 56 yaşındaki Antrenör Erol Demir başkan adayı olduğunu açıkladı. 27 Nisan 2015 tarihinde Kapuz Plaj Tesisleri’nde yapılacak olan seçimde 21 yıllık Zonguldak Şubesi  Başkanlığı görevini yapan Ahmet Birdal’a karşı Demir, yeni bir aday olduğunu belirtti. Zonguldaklı birçok antrenörün desteğini de arkasına alan Demir, tanıtım toplantısı düzenledi.
Erol Demir, düzenlediği toplantıda TÜFAD’ta bugüne kadar görev yapan herkese özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
 Demir, konuşmasının devamında şunları söyledi: “Yapılacak olan seçimde yönetime aday olacak arkadaşların, üyelerin görüşlerini alarak, onların görüşlerini ihtiyaçlarını en iyi nasıl yerine getirebiliriz anlayışı ve niyetinde olması gerekirken, mevcut TÜFAD yönetiminin uzun yıllardır görevde bulunmalarının da etkisiyle yorulduklarını, üyelerinin görüşlerine gereken önemi veremediklerini, hizmet etme heyecanlarının artık kalmadığını gördük. Artık daha yenilikçi, daha heyecanlı, üyelerinin sorunlarıyla yakından, yeni gelişmelere açık ve alacakları kararda üyelerinin görüşlerine değer veren yeni bir anlayışın ihtiyaç haline geldiğini üye arkadaşlarımızla yaptığımız temaslar neticesinde anladık.  Bu nedenle tüm bu ihtiyaçlara cevap verecek bir yönetim kurulu oluşturduk. Oluşturduğumuz bu yönetimle 27 Nisan 2015 Pazartesi günü yapılacak olan Genel Kurul’da TÜFAD yönetimine aday olmaya karar verdik. Yeni bir anlayışla kapı açmak için, tüm üye arkadaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyor, seçimin hayırlı olmasını diliyoruz.” Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜFAD
Yorumlar
Haber Yazılımı