Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 08:37 Bu haber 5370 kez okundu
 
TÜFAD Birdal’a Emanet
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi Olağan Kurulu dün Kapuz Plajı’ında yapıldı. İki adayın bulunduğu seçimi eski başkan Ahmet Birdal kazandı.
- Haberi
TÜFAD Birdal’a Emanet

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD)’nin Zonguldak Şubesi Olağan Kurulu dün Kapuz Plajı’nda gerçekleşti. Ahmet Birdal’ın ve Erol Demir’in aday olduğu seçimde 232 kişi oy kullandı. Sandıktan 165 tane Ahmet Birdal, 67 tane Erol Demir oyu çıktı.
Kapuz Plajı’nda yapılan kurulda Divan Başkanlığı’na Kilimli Belediye Başkanı Ali Aslankılıç seçildi. Münir Uzundurukan, Ali Aslankılıç ve Vedat Dirlik öncülüğünde gerçekleşen kurulda yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir-gider hesap raporu, bilanço ve denetim kurulu raporları ibra edildi. Daha sonra iki liste olarak gidilen ve gizli oylamanın yapıldığı seçimden galip çıkan taraf, 20 yıllık Başkan Ahmet Birdal oldu. Birdal, 232 oyun 165’ini alarak açık ara farkla tekrar başkanlığa getirildi.
Tekrar TÜFAD Zonguldak Şubesi Başkanı seçilen Ahmet Birdal, sonuçların kesinleşmesinin ardından yaptığı konuşmada “Gelen, gelmeyen, oy veren, vermeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu birlik beraberliği her zaman görmek isteriz. TÜFAD bir camiadır. TÜFAD’ta kavga olmaz. Kavga olursa zaten TÜFAD biter.  Onun için en iyisi neyse hep beraber onu yapmaya çalışalım. Herkese tekrar teşekkür ederim.” dedi. 
Yönetim Kurulu Asil: Ahmet Birdal, Ahmet Kaya, Ergün Penbe, Aleattin Gonca, Ali Nihat Ürer, İlkin Demir, Faruk Bahadır, Orhan Demircan, R. Yılmaz Yavuz, Hüsnü Akın, Günal Taşdemir, Ahmet Uzun, Burhan Arık, Ümit Kandemir, Kamil Emanet
Denetim Kurulu Asil: Mehmet Özkan, Orhan Yazıcı, Metin Kalaycı
Üst Kurul Delegeleri: Muammer Birdal, Ali Sunal, Hamit Yüksel, Zafer Turan, Fehmi Kütükçü, Şükrü Güven, Fikri Ustabaş, Levent Açıkgöz, Kayhan Şeker, Ertan Bayraktar
Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜFAD, Birdal’a, Emanet,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TÜFAD Birdal’a Emanet
Yorumlar
Haber Yazılımı