Haber Detayı
29 Nisan 2015 - Çarşamba 08:23 Bu haber 5142 kez okundu
 
TÜFAD’ın görev dağılımı yapıldı
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Zonguldak Şubesi seçimlerinin ardından tekrar göreve gelen Ahmet Birdal ve ekibi arasında dün görev dağılımı yapıldı. Genel Kurulun ardından ilk toplantılarını gerçekleştiren Zonguldak Şubesi, görev dağılımında Ahmet Birdal’ı yeniden başkanlığa seçerken Ergün Penbe ise derneğin ikinci başkanı oldu.
SPOR Haberi
TÜFAD’ın görev dağılımı yapıldı

TÜFAD Zonguldak Şubesi 27 Nisan 2015 tarihinde gerçekleşen seçimlerin ardından ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Toplantı sırasında  yapılan görev dağılımında Ahmet Birdal tekrar Başkanlığa seçilirken, Galatasaray’ın ve Milli Takımın başarılı eski futbolcusu Ergün Penbe ise Derneğin ikinci başkanı oldu. 
“Herkese hoşgörüyle bakalım”
TÜFAD Zonguldak Şubesi Başkanlığı’na tekrar getirilen Ahmet Birdal, pazartesi günü gerçekleşen Genel Kurul’un tüm spor camiasına hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına başladı. 484 üyelerinin olduğunu belirten Birdal, bu üyelerin her birinin ayrı ayrı değeri olduğunu ve her işlerine koşmak zorunda olduklarını söyledi. “Herkese hoşgörüyle bakalım, kongrenin bittiğini kabul edelim.” diyen Başkan Birdal, kimseyle kırgınlığın yaşanmaması gerektiğine de dikkat çekti. 
Daryal Yönder Onursal Başkanlığa getirildi
Genel Kurul kararıyla Zonguldakspor’un eski kaptanı Daryal Yönder’in onursal başkanlığa seçilmesiyle ilgili “Daryal ağabeyimizi Onursal Başkanımız yaptık. Benim abim, hocam, takım kaptanım. Bunun yanında yorulduğunu söyledi, ben içinizdeyim dedi, zaten hep yanımızda. Genel Başkanımıza da bu bilgileri verdiğim zaman ‘Çok iyi düşünmüşsün’ ifadelerini kullandı. Daryal hocamıza selamını gönderdi.” diyen Birdal, katkılarından dolayı Yönder’e plaket verdi.
Yönder: “Yaş artık 74 oldu, koşturamıyorum”
TÜFAD’ın Onursal Başkanlığına seçilen Daryal Yönder ise plaket töreninin ardından şu açıklamayı yaptı. “Dernek’te bugüne kadar elimizden geldiğinde katkı vermeye çalıştık. Hepimizin bir zamanı var. Topçuluk, Antrenörlük yöneticilik hepsi zamanda bitiyor. Yaş artık 74 oldu, koşturamıyorum. Ayrılmakta fayda gördüm huzur içinde. TÜFAD’da ki şu birlikteliği bozmayalım. Şu veya bu şekilde Derneğimize nifak sokmayalım.”
Bülent Ecevit Üniversitesi Zonguldak Yüksekokulu’nun düzenlediği panele katılmak için Zonguldak’a gelen eski yıldız futbolculardan Ceyhun Eriş, TÜFAD’I ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi. 
TÜDAF’ın yeni yönetim kurulu görev dağılımı şu şekilde:
Başkan Ahmet Birdal
2. Başkan: Ahmet Kaya, Ergün Penbe, Alaattin Gonca
 Veznedar: Ali Nihat Ürer
Amatör İşler Sorumlusu: İlkin Demir
Eğitim Sorumlusu: Faruk Bahadır
Basın Sözcüsü: Yılmaz Yavuz, Sayman Günal Taşdemir
Ereğli Eğitim Sorumlusu: Ahmet Uzun
Şube Genel Sekreteri: Burhan Arık, Ümit Kandemir
Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜFAD’ın, görev, dağılımı, yapıldı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
TÜFAD’ın görev dağılımı yapıldı
TÜFAD’ın görev dağılımı yapıldı
TÜFAD’ın görev dağılımı yapıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı