Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 16:45 Bu haber 981 kez okundu
 
TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER
GÜNDEM Haberi
TÜRKİYE FİNALLERİNDE TEMSİL EDECEKLER

Alaplı Kılçak İlk ve Ortaokulu Dartta Zonguldak birinciliğinin ardından Bölge Turnuvasında da üçüncülüğü elde ederek Türkiye Finalleri’ne katılmaya hak kazandı.

Alaplı Kılçak İlk ve Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Volkan Arslan’ın yönetimindeki Cem Gençtürk, İshak Efe Bozkurt, Hakan Semerci ve Emircan Yüksel’den oluşan Dart takımı İl birinciliğinden sonra 21 İl birincisi okulun katılımıyla düzenlenen Dart Yıldız Erkekler Bölge turnuvasında Bölge üçüncülüğünü kazanarak Zonguldak’ı Türkiye finallerinde temsil etmeye hak kazandı.

Alaplı Kılçak İlkokulu ve Ortaokulu Okul Müdürü Özgür Köseoğlu, "Beden Eğitimi Öğretmenimiz Volkan Arslan’ın yönetimindeki öğrencilerimiz Cem Gençtürk, İshak Efe Bozkurt, Hakan Semerci ve Emircan Yüksel İl birinciliğinden sonra 21 İl birincisi okulun katılımıyla düzenlenen Dart Yıldız Erkekler Bölge Turnuvası’nda bölge 3’üncülüğünü kazandı.  Gençlerimiz Zonguldak ilimizi Türkiye finallerinde temsil edecek. Turnuva boyunca desteklerini esirgemeyen Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cevat Çevik Bey’e teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize ve öğretmenimize Türkiye finali maçlarında başarılar dileriz." dedi.

Haber Merkezi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKİYE, FİNALLERİNDE, TEMSİL, EDECEKLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı