Haber Detayı
30 Nisan 2015 - Perşembe 07:46 Bu haber 4243 kez okundu
 
TUYAK’tan örnek davranış
Bülent Ecevit Üniversitesi(BEÜ) Mühendislik Fakültesi Tasarım ve Uygulamalı Araştırma Kulübü (TUYAK)tarafından düzenlenen ‘Tebessüm’ kampanyası çerçevesinde çocuklar için toplanan giysi ve hediyeler ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere İncivez Mahallesi Muhtarı Hüseyin Cevher’e teslim edildi.
YAŞAM Haberi
TUYAK’tan örnek davranış

Sosyal duyarlık projelerine verdiği destekle adından sıkça söz ettiren BEÜ TUYAK Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen ‘Tebessüm’ kampanyası çerçevesinde çocuklar için toplanan çeşitli hediyeler, İncivez Mahallesi Muhtarı Hüseyin Cevher tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilerek, geleceğimiz olan çocuklarımızın yüzünü gülümsetecek. Kampanya hakkında bilgi veren BEÜ öğrencisi Hasan Eke, ‘Tebessüm’ kampanyasını 3 yıldır sürdürdüklerini belirterek, “TUYAK kulübü olarak Tebessüm kampanyası çerçevesinde halkımızın ve üniversite öğrencilerinin destekleriyle topladığımız hediyeleri, muhtarımız aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırıyoruz. 3 yılıdır düzenlediğimiz kampanyamıza halkımızdan destek olmalarını ve çocukların gülümsemelerine ortak olmak istiyoruz” dedi.
İncivez Mahallesi Muhtarı Hüseyin Cevher ise, “Genç arkadaşlarımızın okullarından arta kalan zamanlarını bu tür sosyal sorumluluk projelerine ayırmaları gerçekten örnek alınacak bir davranış. Kendilerine çocuklarımıza destek oldukları için teşekkür ediyorum. Bundan sonra da yapılacak çalışmalarda yine hep pirlikte olacağız, güzel işler yapmak istiyoruz. Duyarlıklarından ötürü arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.


HABER: Göksu Bayram

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TUYAK
Yorumlar
Haber Yazılımı