Haber Detayı
15 Nisan 2015 - Çarşamba 20:42 Bu haber 6532 kez okundu
 
Ulupınar 5 diyor..
AK Parti Zonguldak Milletvekili ve 25. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, 7 Haziran’da yapılacak seçimde Zonguldak’ta 5 Milletvekili çıkartacaklarını ifade etti.
SİYASET Haberi
Ulupınar 5 diyor..

AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar,  yapılacak seçim öncesi Zonguldak’ı dolaşacaklarını ve vatandaşlardan destek isteyeceklerin söyledi. Ulupınar, Zonguldaklı vatandaşların desteği ile  5’te 5 Milletvekili çıkartacaklarını söyledi.
Ulupınar, sözlerine şöyle devam etti: 
“Zonguldak’a, adaylarımıza ve teşkilatımıza hayırlı olsun. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Arkadaşlarımızla birlikte bu yola çıktık. Hepsi birbirinden kıymetli ve değerli arkadaşlarımız. Çalışmalarımıza başladık.  Pazartesi günü Zonguldak’ta aday tanıtımı yapacağız. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. 2 ay gibi bir süre var. Bu süre içerisinde bütün Zonguldak’ı dolaşacağız. Bütün vatandaşlarımızla kucaklaşacağız ve desteklerini isteyeceğiz. Onlarda inşallah bizlere destek olacaklar. Bizler de onları en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şehrimizin sorunlarının çözülmesi için el birliği ile çalışacağız. Ben şimdiden hemşerilerime verecekleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah sağlıklı ve huzurlu bir seçim olur. Bu zamana kadar 9 seçim yaşadım. 2002 yılından beri aktif siyasetin içerisindeyim. Zonguldak’ı ve insanlarımızı biliyorum. Samimi ve dürüst olacağız. İnşallah başaracağız. Zonguldak’ta 5’te 5 milletvekili çıkartacağız. Bunun için düşünüyorum ve çalışıyorum. 5’te 5 çıkartmamamız için hiçbir sebebimiz yok. Hedefimizi bu şekilde tutacağız ve çalışacağız. İnşallah muhaffak olacağız.” Aslı Yalcı
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ulupınar, 5, diyor..,
Yorumlar
Haber Yazılımı