UŞAKSPOR MAÇI İLE İLGİLİ KARAR VERİLDİ
Haber
24 Ocak 2022 - Pazartesi 18:11 Bu haber 2113 kez okundu
 
UŞAKSPOR MAÇI İLE İLGİLİ KARAR VERİLDİ
SPOR Haberi
UŞAKSPOR MAÇI İLE İLGİLİ KARAR VERİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un, sezonun 22’nci hafta müsabakaları kapsamında oynayacağı Uşakspor karşılaşması hava muhalefeti nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Zonguldak Kömürspor Türkiye genelinde etkili olan ve hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı nedeniyle istenmeyen kazaların meydana gelmemesi ve yollarda sorun yaşanmaması için TFF’ye maçın ertelenmesi konusunda müracaatta bulunmuştu. Zonguldak Kömürspor’un müracaatının ardından TFF’den müsabakanın ertelendiği yönünde cevap geldi.

Zonguldak Kömürspor’un başvuru yazısı şu şekildeydi:

"Şehrimizde yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanmakta olup şehir merkezinde kar kalınlığı 50 cm bulmuştur İstanbul ve Ankara karayolu çıkışı büyük araçlara kapalı olup söz konusu kar yağışı meteoroloji den aldığımız bilgi doğrultusunda 26/01/2022 çarşamba gününe kadar artarak devam edeceği yönündedir.Bu vesile ile 26/01/2022 Çarşamba günü oynayacağımız Uşak spor müsabakasına takımımız karayolu ile seyahat edeceğinden kış şartları nedeniyle sonradan telafisi mümkün olmayan ortaya çıkabilecek kötü bir sonuca mahal bırakmamak için maçımızın ileri bir tarihe ertelenmesi için gereğini arz ederiz"

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: UŞAKSPOR, MAÇI, İLE, İLGİLİ, KARAR, VERİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı