Haber Detayı
22 Nisan 2015 - Çarşamba 08:00 Bu haber 4933 kez okundu
 
‘Verilen sözü iyi değerlendirmek lazım’
MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, 7 Haziran seçimleri öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Zonguldak ziyaretinde verdiği sözü hatırlattı.
SİYASET Haberi
‘Verilen sözü iyi değerlendirmek lazım’

‘Genel Başkanımızın verdiği söz senettir’ diyerek 81 ilin içerisinde sadece Zonguldak’a devlet politikası uygulanacağını hatırlatan MHP İl Başkanı Hamdi Ayan, Zonguldak mitingine Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi davet ettiklerini hatırlattı.
Ayan; ‘Genel Başkanımızın bana bir zat ifadesi Zonguldak’a gelip gezdiğinde şunu görmüş, Zonguldak terk edilmiş bir şehir olarak gördüğünü belirtti. Kendi ifadesiyle aynen söylüyorum eğer Allah bize iktidar olmayı nasip ederse 81 ilin içerisinde bir tek Zonguldak’a Devlet Politikası uygulayacağının sözünü verdi Genel Başkanımız. Burası çok önemli. Bir Genel Başkanın Zonguldak kaderine terk edilmiş, buraya 81 il içerisinde bir tek Zonguldak’a Devlet Politikası uygulayacağım diyorsa bu çok önemli ve bunu iyi değerlendirmek lazım. İnşallah Genel Başkanımız Zonguldak mitingimiz için davetimizi yaptık. Genel Başkanımız Zonguldak’a gelirse eminim ki MHP Zonguldak’ta birinci parti olacaktır. Zonguldaklı hemşerilerimiz ve vatandaşlarımız bu sözleri Genel Başkanımızın azından duymak istiyor çünkü nedeni de Genel Başkanımızın sözü senettir “dedi.  Seda FİDAN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamdi Ayan , MHP
Yorumlar
Haber Yazılımı