Haber Detayı
24 Nisan 2015 - Cuma 07:31 Bu haber 5779 kez okundu
 
Veysel Atasoy’un bıraktığı bayrağı taşıyacağım’
7 Haziran’da gerçekleşecek seçimler için destek isteyen adaylarla vatandaş arasında ilginç diyaloglar yaşanmaya başladı. Acılık Sanayi Sitesi’nden destek isteyen milletvekili adayı Faruk Çoturoğlu’na bir vatandaş “Sözünü tutmayan ne olsun?” deyince Çoturoğlu cevap vermekte zorlandı.
- Haberi
Veysel Atasoy’un bıraktığı bayrağı taşıyacağım’

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çoturoğlu eski Ulaştırma Bakanı ve Anap Zonguldak Milletvekili Veysel Atasoy’un bıraktığı bayrağı taşıyacağına söz verdi. Acılık Sanayi Sitesi’ni gezen Çoturoğlu’na Kilimli kapalı pazaryerinin hesabı soruldu. Çoturoğlu sorunları gidermek için “Bana destek verin” dedi. 

AK Parti Zonguldak ikinci sıra Milletvekili adayı Faruk Çoturoğlu destek turlarına ara vermeden devam ediyor. Her gün bir İlçeyi ziyaret eden Çoturoğlu dün Acılık ve Üzülmez Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.  Çoturoğlu’nun ziyaretlerine Milletvekili aday adayları Kamuran Aşkar, M. Salih Demir, eski İl Başkanı Hamdi Uçar, Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ve teşkilat katıldı. AK Parti Milletvekili adayı Çoturoğlu’nun destek ziyaretlerinde ilginç diyaloglarda yaşandı. 
Acılık Sanayi Sitesi’nde bir esnaf “Söz verip te tutmayan ne olsun” dedi. Çoturoğlu cevap vermekte zorlandı ve Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman’a “ Bu arkadaşı mutlaka Ankara’ya Meclise getirin” dedi. Bir vatandaş ise Kilimli İlçesi’nde yapılan kapalı pazaryeri nedeniyle “Ekmeğimden oldum” diyerek Faruk Çoturoğlu’na tepki gösterdi. 
Çoturoğlu, Acılık esnafına “Zonguldak’ın hizmet lideri Veysel Atasoy’un bıraktığı bayrağı taşımaya gidiyorum” dedi.  Acılık sanayi sitesindeki ziyaretini tamamlayan Faruk Çoturoğlu, Alaplı’daki cenaze törenine katıldıktan sonra Üzülmez Sanayi Sitesi gezisine devam etti. Acılık Sanayi Sitesi’ni Dernek Başkanı Mehmet Yaman’la gezen Çoturoğlu, Üzülmez sanayi sitesini Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Ercan Şeri ile gezdi. 
Geziyi değerlendiren AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çoturoğlu, “ 7 Haziran’da yapılacak olan gel seçimler için tüm teşkilat ve başkanlarımızla destek turlarımızı devam ettiriyoruz. Daha önce seçim startını verdik. Ereğli, Alaplı, Çaycuma’da çalışmalar yaptık. Bu günde merkez İlçede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün önce Acılık Sanayi Sitesi’ni daha sonra da Üzülmez Sanayi Sitesi’ni gezdik. Esnaflarımızla sohbet ettik ve destek istedik. Sanayi sitelerinde gerçekten çok iyi sanatkarlar var. Fakat yerlerinin küçük olması nedeniyle işlerini büyütemeyen esnaflarımız var.  Yaptığımız ziyaretlerde sıkıntıların notlarını alıyoruz. İnşallah seçildiğimizde Zonguldak’ın tamamında olduğu gibi bu sanayi bölgesinde ki esnaflarımıza da hizmet etmekten çok büyük mutluluk duyacağız. Ben şimdiden 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin insanlık alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Veysel, Atasoy’un, bıraktığı, bayrağı, taşıyacağım’, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı