“YARIM BIRAKTIĞIMIZ İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ”
Haber
18 Ağustos 2019 - Pazar 15:37 Bu haber 2718 kez okundu
 
“YARIM BIRAKTIĞIMIZ İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ”
Zonguldak’ın önemli altyapı takımlarından Sarayspor Futbol Okulu yaz ayından beri çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
SPOR Haberi
“YARIM BIRAKTIĞIMIZ İŞİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Sarayspor Futbol Okulu geleceğe yönelik birçok yılız oyuncu yetiştirmeye devam ediyor. Çok sayıda yetenekli oyuncuların bulunduğu Sarayspor yeni sezon çalışmalarına kros eğitimleri ile devam ediyor.

Zonguldak'ın önemli altyapı takımlarından Sarayspor Türk futboluna oyuncu kazandırmayı devam ediyor. Son zamanlarda yetiştirdiği oyuncular ile almış olduğu başarılar adından çoğu kez söz ettiren Sarayspor, Türk futboluna yeni yıldızlar katmak için çalışmalarına pür dikkat devam ediyor. Antrenörler Turan Altıntaş, Hakan Sağlam, Basri Kocabaşoğlu, Cankay Altıntaş ve Dilşad Kocabaşoğlu yönetiminde 11-17 yaş gurubunda ki sporcular futbolun temel eğitimlerini alarak maç alışkanlıkları kazandırılıyor. Ardından  farklı yaş gruplarındaki liglerde maçlara çıkan sporcular oynadıkları maçlar da kendilerini gösterme fırsatını yakalıyor. Yaz ayında da boş durmayan Sarayspor futbol okulu haftanın 5 günü Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda kros çalışmaları yapıyor. Öte yandan Sarayspor futbol okulu önümüzde ki günlerde lig hazırlıkları kapsamında kros çalışmalarını barajda yaparak doğal bir ortamda çalışmalara devam edilecek.

“15 OYUNCUMUZ PROFESYONEL KULÜPLERİN ALTYAPILARINA KAZANDIRDIK”

Sarayspor Futbol Okulu Kulüp Başkanı Turan Altıntaş, ''Çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. 11-17 yaş grubunda ki sporculara futbol temel eğitimlerini vererek farklı yaş gruplarında ki liglerde oynatma frısatı veriyoruz. Yaz ayında da eğitimlerimiz bırakmadık. Haftanın 5 günü Karaelmas Kemal Köksal Stadyumunda kros eğitimlerimizi yapıyoruz. Önümüzde ki haftalarda da kros çalışmalarımızı barajda devam edeceğiz. Şuana kadar 15 oyuncumuz profesyonel kulüplerin altyapılarına kazandırdık. Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hedefimiz U-15 kategorisinde ikinci olduğumuz kategoride bu sezon şampiyonluk. İnşallah da yarım bıraktığımız işi tamamlayacağız. Bunun için çalışmalarımızı tam gaz sürdürüyoruz'' ifadelerini kullandı.

HABER: Erdem CAN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “YARIM, BIRAKTIĞIMIZ, İŞİ, TAMAMLAYACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı