Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 15:49 Bu haber 3101 kez okundu
 
YELKENDE EN İYİLER BELLİ OLDU
Okullar Arası Yelken İl Birinciliği müsabakaları Ereğli Yelken ve Su Sporları Kulübü Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Karşılaşmalar sonucunda Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları’nda ilimizi temsil edecek sporcular belli oldu.
SPOR Haberi
YELKENDE EN İYİLER BELLİ OLDU

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yelken İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.
Ereğli Yelken ve Su Sporları Kulübü Tesisleri’nde düzenlenen il birinciliği yarışmaları sonucunda dereye giren sporculara düzenlene törenle madalyaları verildi.

TURGUT REİS’DEN ÖNEMLİ BAŞARI

İki kategoride yapılan yarışmalarda Optimist alanında Yıldız Kızlar birinciliğini Turgut Reis Ortaokulu öğrencisi Fatma Zehra Ak aldı. Yıldız Erkekler kategorisinde ise Turgut Reis Ortaokulu öğrencisi Batuhan Günhan birinciliği kimseye kaptırmadı. Öte yandan, diğer kategorilerde ise Küçük Erkekler Birinciliğini Turgut Reis Ortaokulu öğrencilerinden Çağan Soyarslan, Küçük Erkekler İkinciliğini Turgut Reis Ortaokulu öğrencilerinden Efe Yıldız kazandı. Techno 293 sınıfında da Yıldız Erkekler Birinciliğini yine Turgut Reis Ortaokulu öğrencilerinden Poyraz Demircioğlu aldı.

Müsabakaların ardından başarılı olan sporculara düzenlenen törenle madalyaları verildi. Dereceye giren sporcular ise Türkiye Şampiyonası Grup Müsabakaları’nda ilimizi temsil etmeye hak kazandılar
  

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: YELKENDE, EN, İYİLER, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı