Haber Detayı
30 Kasım -0001 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3275 kez okundu
 
Yeni muhtarlar Nas’ı ziyaret etti
Geçtiğimiz pazar günü yapılan seçimle muhtarlığa seçilen iki isim Karadeniz Muhtarlar federasyonu başkanı Şerafettin Nas’ı ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Yeni muhtarlar Nas’ı ziyaret etti

Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Şaban Yavuz ve Dilaver Muhtarlığına seçilen Bülent Bektaş Karadeniz Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas’ı ziyaret ederek teşekkür edip, çalışmalarında destek istediler.

Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Şaban Yavuz ve Dilaver Muhtarı Bülent Bektaş’ın Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas’ı ziyaretinde Baştarla mahalle muhtarı Okan Girgin’de bulundu.

Dilaver Muhtarlığına seçilen Bülent Bektaş ziyaretle ilgili olarak; “Dilaver Mahalle Muhtarımızın vefatı ve Mithatpaşa Mahalle Muhtar’ının istifası nedeniyle 5 Haziran’da yapılan seçimlerde mahalle muhtarlığına adaydık. Yapılan seçimlerde halkın teveccühü ile muhtarlığa layık görüldük.  Bugün de derneğimizi ziyaret ederek dernek başkanımızla tanışmış olduk. Kabullerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Mithatpaşa Mahalle Muhtarı Şaban Yavuz; “Öncelikle yapılan seçimlerin ve Ramazan ayının hayırlar getirmesini diliyorum. İki buçuk yıl aradan sonra yeniden Allah bize bu görevi yeniden nasip etti. İnşallah başarılı oluruz. Allah mahcup etmez inşallah.  Yeniden bu göreve geldiğim için dernek başkanlarımı ziyaret etmek istedik. Diğer muhtar arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum” dedi.

Karadeniz Karadeniz Muhtarlar Federasyonu Başkanı Şerafettin Nas ise; “5 Haziran’da yapılan mahalle seçimlerinde Mithatpaşa ve Dilaver mahallelerinde arkadaşlarımız seçimi kazandılar. Kazanan kendi mahalleleri oldu. Çok güzel de bir seçim havası yaşandı. Bu bağlamda oradaki eksiklikleri kendileri biliyorlardı. O yörede yaşayan kardeşlerimiz. Biz bunlara başkan olarak değil de bir ağabey olarak her türlü konuda yanlarında olduğumuzu belirtmek isterim. Geldiler bizleri ziyaret ettiler. Her konuda yanlarında olacağız. Bu süreç hizmet süreci. Mahalle sorunlarını bir üst makamlara aktaracaklar. Bizlere de görev düşerse bu konuda kendilerinin yanında olduğumu belirtmek isterim. Muhtarlar derneği olarak kendilerini hep takip edeceğiz. Vermiş oldukları sözleri yerine getirmeleri için kendilerine destek olacağız. Vatandaşlarımızın da bu arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içinde olmalarını umut ediyorum” dedi.

HABER: Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, muhtarlar, Nas’ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı