0
Haber Detayı
07 Ocak 2019 - Pazartesi 16:10 Bu haber 2889 kez okundu
 
Zeki Tosun kampa katılacak
AK Parti’de 81 il Başkanı Kızılcahamam’da toplanıyor
SİYASET Haberi
Zeki Tosun kampa katılacak

 AK Parti il Başkanı Zeki Tosun,  iki gün sürecek Kızılcahamam kampına katılacağını ve 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesinde bilgilendirme toplantısı yapılacağını söyledi.

Zeki Tosun, Türkiye genelindeki AK Parti’li 81 il başkanının da katılacağı Kızılcahamam kampının ardından Cuma günü de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı Ankara’da gerçekleştirilecek olan genişletilmiş il başkanları toplantısına katılacağını ifade etti.

Kızılcahamam ve Genişletilmiş il Başkanları toplantısı öncesi açıklama yapan AK Parti il Başkanı Zeki Tosun şunları söyledi.

“TOPLANATININ İÇERİĞİ YEREL SEÇİMLER OLACAK”

“Genel Merkezimizde 81 İl Başkanımızın katılacağı bu haftaki il başkanları toplantımızı gerçekleştireceğiz. Ardından 81 İl Başkanımız hep beraber Kızılcahamam’da Çarşamba ve Perşembe günleri çalışma için kampa gireceğiz. 81 il başkanı ve genel başkan yardımcılarının katılacağı yerel seçimlerle ilgili görüş alışverişinde bulunacağımız bir toplantı olacak. Bu kapsamda 81 il başkanı yarın Ankara’da toplanıp ardından Kızılcahamam’a geçeceğiz. Perşembe akşamı oradaki toplantımız bitecek Cuma günüde Sayın Cumhurbaşkanımızın başkanlığında İl Genel Meclisi Başkanımız, Kadın Kolları Başkanımız ve İl Gençlik Kolları Başkanımızın da katıldığı genişletilmiş il başkanları toplantımızı yapacağız. Büyük ihtimalle bu haftaki toplantımızın ana içeriği 31 Martta yapılacak yerel seçimler olacaktır bu toplantımızın teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“SAHALARDA DAHA HIZLI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Zonguldak’a bağlı ilçe ve belde Belediye Başkan adaylarının bu hafta sonu açıklanabileceğini belirten Zeki Tosun, “Genel Başkan yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki Bey’in geçtiğimiz günlerde bir açıklaması vardı. Bu hafta içerisinde veya hafta sonuna kadar ilçe Belediye Başkan adaylarımız peyderpey açıklanacak. Ama şu ana kadar bize Belediye Başkan adaylarımızın hangi gün açıklanacağı konusunda bir tarih verilmedi. Biz hazırlıklarımızı yaptık adaylarımız belli olur olmaz açıklamamızı biz veya Genel Başkan yardımcılarımız yapacak. Daha sonrada büyük bir tanıtım Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından yapılacak. O tanıtımla beraber sahalarda daha hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye ifade etti.

Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeki, Tosun, kampa, katılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı