Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 13:04 Bu haber 4543 kez okundu
 
“ZİYARETLERİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”
AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, Ankara ziyaretini değerlendirdi.
SİYASET Haberi
“ZİYARETLERİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”

AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun , dün beraberinde Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, AK Parti Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu, Hamdi Uçar, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan ve Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş  ile birlikte Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunmuştu.

Başkan Zeki Tosun  gerçekleştirilmiş olan ziyaretlerle ilgili şu değerlendirmelerde bulundu, “

“Dün Zonguldak Belediye Başkanımız, Kozlu Belediye Başkanımız, üç milletvekilimiz ve merkez ilçe başkanımız ile birlikte Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Genel merkezde ziyaretlerde bulunduk, yerel yönetimler başkanımızı ziyaret ettik, ekonomik işler başkanımızı ziyaret ettik ve seçimle ilgili bazı istişarelerde bulunduk. Daha sonra Sağlık Bakanlığı’nda Bakan Yardımcısı Muhammed Bey’i ziyaret ettik.

Zonguldak merkez ve ilçelerindeki sağlık yatırımları konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Bizim için Ankara'da yaptığımız görüşmeler olumlu ve çok faydalı geçti. Tabii şimdi Başkanlarımız mazbatalarını yeni aldılar ve koltuklarına yeni oturdular. Belediye başkanlarımız bir durum değerlendirmesi yapıyorlar. Ankara ayağında ki temaslarımız da dün itibariyle başlamış oldu. Ayrıca il Bank’ı ziyaret ettik ve orada da görüşmeler yaptık. Burada Kozlu ve Zonguldak'ta Sayın belediye başkanlarımız neler yapabilir konusunda yetkili kişilerle görüş alışverişinde bulunuldu. Çok olumlu bir ziyaret oldu ve bu tip ziyaretler önümüzde ki günlerde daha da fazlasıyla yapılacaktır diye düşünüyorum. Bunun gayesi ve amacı bölgemizdeki belediyelerimizin çalışmalarında başarılı olması içindir.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ZİYARETLERİMİZ, ÇOK, OLUMLU, GEÇTİ”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“ZİYARETLERİMİZ ÇOK OLUMLU GEÇTİ”
Yorumlar
Haber Yazılımı