google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
15 Ocak 2018 - Pazartesi 16:21 Bu haber 5378 kez okundu
 
Zonguldak’a yakışır bir kongre yapacağız
SİYASET Haberi
Zonguldak’a yakışır bir kongre yapacağız

***AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı 6. Olağan kongrenin AK Parti ve Zonguldak’a yakışır bir kongre olacağını belirterek, tüm Zonguldak halkını kongreye davet etti.

 

HABER:Çetin ÖZDEMİR

AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü Site Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak ve Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı kongrenin Zonguldak’a yakışır bir kongre olacağını söyledi.

Kongrenin şenlik havasında geçeceğini ve tüm hazırlıkların tamamlanmak üzere olduğunu ifade etti.

Kongre ile ilgili hazırlıkların son aşamaya geldiğini, Başbakan Binali Yıldırım ve kongreye katılacak Bakanları Zonguldak’ta en iyi şekilde karşılayacaklarını belirten AK Parti il Başkanı Zeki Tosun şu değerlendirmede bulundu.

 “ZONGULDAK’A VE AK PARTİ’YE YAKIŞAN BİR KONGRE YAPACAĞIZ”

“20 Ocak tarihinde yapılacak kongreye az bir zaman kaldı, hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Başbakanlık korumaları ve protokol müdürleri gelecek son şeklini vereceğiz. Biz sabahleyin kongrenin yapılacağı salonda inceleme yaptık Sayın vekilimiz ve yönetim kurulu arkadaşlarımız vardı. Biz tabi Başbakanımıza ve AK Parti’mize yakışır bir kongre olsun diye canla başla çalışıyoruz. Hazırlıklar son hızla devam ediyor, inşallah o gün Sayın Başbakanımızı ve Bakanlarımızı Zonguldak olarak güzel bir şekilde ağırlayacağız. Zonguldak’a ve AK Parti’ye yakışan bir kongre yapacağız. Bunun için de son haftaya girdik ve arkadaşlarımızla birlikte sürekli çalışıyoruz” dedi.

“İLK HEDEFİMİZ 2019’DAKİ YEREL VE GENEL SEÇİMLER OLACAK”

Kongreden sonra yeni yönetimle birlikte 2019’da yapılacak yerel ve genel seçimlere hazırlanacaklarını da kaydeden AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, “Kongremiz 20 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’de Site Kapalı Spor Salonu’nda olacak. Biz buradan tüm Zonguldaklı hemşerilerimizi kongremize davet ediyoruz. O gün şenlik havasında bir kongre gerçekleştirerek, yeni oluşacak olan yönetimimizle beraber 2019 seçimlerine var gücümüzle çalışacağız, ilk hedefimiz bu 2019’daki yerel ve genel seçimler olacak. Ona göre bir ekip kuruyoruz, güzel bir ekibimiz olacak inşallah. Ben bir kez daha bütün vatandaşlarımızı kongremize davet ediyorum. Ben şimdiden bu kongremizin Zonguldak’ımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” diye söyledi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zonguldak’a, yakışır, bir, kongre, yapacağız,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı