google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 17:18 Bu haber 1327 kez okundu
 
“ ZONGULDAK GÜZEL BİR ŞEHİR”
GÜNDEM Haberi
 “ ZONGULDAK GÜZEL BİR ŞEHİR”

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ)’nin 28’inci Kuruluş Yıl Dönümü etkinliklerinde yeni kayıt yaptıracak öğrencilere “Zonguldak alışıldığında vazgeçilemeyen bir şehir.” çağrısında bulunuldu.

Zonguldak’ın çok güzel bir şehir olduğunu söyleyen BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, “Yeşili, doğası ve kömür karası olan tek ilimiz. Biz öğrencilerimiz için her türlü imkânı kullanıyoruz.  Biz öğrencilerimizi BEÜ’DE ağırlamaya her bakımdan hazırız.” dedi.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, Üniversite’nin 28’inci Kuruluş Yıl Dönümü nedeni ile basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltının ardından BEÜ ile ilgili son 2 yılda yapılan çalışmaların yer aldığı sinevizyon gösterimi gazetecilere izletildi

HUKUK FAKÜLTESİ KARARI YÖK’TE 

Öğrenci ve Üniversite anlamında kendini yenileyen BEÜ ihtiyaca göre yeni fakülteleri de bünyesine kazandırıyor.  RektörProf. Dr. Mustafa Çufalı, “ İlerleyen zamanlarda Zonguldak’a Hukuk Fakültesi ile ilgili bir çalışma yapılacaktır.” dedi.

BEÜ’nün 28’inci Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında Tahir Karaoğuz Konferans Salonu’nda gerçekleşen sunumda Rektör Çufalı, ‘Türkiye’nin saygın üniversitelerinden biri olma yolunda ilerliyoruz’ dedi.

Çufalı,  BEÜ ailesi olarak, 28. Kuruluş Yıl Dönümü’nü kutlamanın onur ve mutluluğunu hep birlikte  yaşıyoruz. Üniversitemizin bugünkü konuma gelmesinde emeği olan herkese teşekkür etti.

 “HASTANENİN OLUMSUZ ANILMASI HERKESE ZARAR VERİR”

BEÜ  Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, “Hastaneye hep beraber sahip çıkmalıyız. Sadece hastaneye değil, şehrimize de zarar veriyor. Hastanenin olumsuz bir şekilde anılması herkese zarar verir. Son iki yıldır temizliğin üzerinde hassasiyetle duruluyor.  Personelimiz canla başla çalışılıyor. Sosyal medya üzerinden fotoğraf çekilmesi yâda haber yapılması ne kadar doğrudur. Bir kişi bir işten memnun olmayınca durumu sosyal medyadan yansıtabiliyor. Sıkıntıları CİMER yoluyla şikâyet edilebilir.” şeklinde konuştu.

 “ZONGULDAK ZOR VE GÜZEL BİR ŞEHİR”

Üniversite olarak yüz yüze ve uzaktan eğitime de hazırız diyen BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı, “Üniversite olarak bütün hazırlıklarımızı yaptık ve öğrencileri bekliyoruz. Biz her bakımdan öğrencilerimizi Bülent Ecevit Üniversitesi’nde ağırlamaya hazırız. Zonguldak çok güzel bir şehir, yeşili, doğası ve kömür karası olan tek ilimiz. Biz öğrencilerimiz için her türlü imkânı kullanıyoruz. Zonguldak alışıldığında vaz geçilemeyen bir şehir. Zonguldak zor ve güzel bir şehir.”

Haber : Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: , “, ZONGULDAK, GÜZEL, BİR, ŞEHİR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı