Haber Detayı
16 Nisan 2015 - Perşembe 12:39 Bu haber 3580 kez okundu
 
ZONVOS Üyelerinden anlamlı kampanya
Zonguldak Volswagen Derneği (ZONVOS) Çaycuma üyeleri Cuma günü kent merkezinde mağdur bir aileye yardım etmek amacıyla stand kurup yardım toplayacak.
YAŞAM Haberi
ZONVOS Üyelerinden anlamlı kampanya

Zonguldak Volswagen Derneği (ZONVOS) Çaycuma üyeleri tarafından yapılan yazılı açıklamada; ‘Türkiye Eğitim Gönüllüleri Derneği Vakfı (TEGV) üyesi ve aynı zamanda ZONVOS üyesi de olan Bahar Güçlü ve Berk Kaymaz Zonguldak Volswagen Derneği (ZONVOS)’nin ulusal medyada mağdur bir ailenin yardıma muhtaç olmasından dolayı haberden esinlenip aileye katkı sağlamak amacıyla Çaycuma Atatürk Heykeli önünde stand kurup giyim ve çeşitli yardım malzemelerini toplayıp ihtiyacı olan aileye takdim edecekler.
TEGV gönüllüsü Bahar Güçlü konuyla ilgili yaptığı açıklamasında; “Ben Zonguldak Volswagen Derneği ve aynı zamanda TEGV gönüllüsüyüm. Bizler dernek olarak geçtiğimiz gün haber sitelerinde mağdur bir ailenin durumunu görüp dernek olarak bu aileye yardımda bulunmak amacıyla kendi aramızda konuşup bir kampanya yapmak istedik. Bu kampanya doğrultusunda Çaycuma ilçemizde kent merkezinde bir stant kurup topladığımız giyim ve çeşitli eşyaları bu mağdur aileye ulaştıracağız. İlçemizde duyarlı insanların bu kampanyaya ortak olacağı inancındayım. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Kampanya çerçevesinde toplanılan yardımlar bağış olarak makbuz karşılığında verilecek’ dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZONVOS, Üyelerinden, anlamlı, kampanya,
Yorumlar
Haber Yazılımı