Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 10:11 Bu haber 4182 kez okundu
 
ZTSO TOBB 72. Genel Kuruluna katıldı.
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, Genel Kurul üyeleri ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Abay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 72. Genel Kuruluna katıldı.
GÜNDEM Haberi
ZTSO TOBB 72. Genel Kuruluna katıldı.

11 Mayıs 2016 tarihinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Toplantı Salonunda yapılacak olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 72. Genel Kuruluna katılan Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir, Genel Kurul üyeleri ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Abay ilk olarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin düzenlemiş olduğu Anıtkabir ziyaretine katıldılar.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 72. Genel Kurulu programının ilk günü Anıtkabir ziyareti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Takdim töreni ile tamamlanacak.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 72. Genel Kurulu Açılış, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması, Multivizyon Gösterimi ve Konuşmalar, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu’nun Genel Kurula Sunulması, Müzakeresi ve Oylanması, Komisyon Sunuşları,  Hesapları İnceleme Komisyonu, 01.01.2015 - 31.12.2015 dönemi bütçe harcamaları ve kesin hesabının müzakeresi, oylanması ve Yönetim Kurulu’nun ibra edilmesi, Mevzuat Komisyonu, Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, Vergi Komisyonu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Basın ve Yayın Komisyonu, 01.01.2017 - 31.12.2017 dönemi bütçe teklifinin sunulması, müzakeresi ve oylanmasının ardından kapanış konuşması ile son bulacak.

HABER: Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: ZTSO, TOBB, 72., Genel, Kuruluna, katıldı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı