Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Bazı girişimlerinizin henüz sonuçlanmaması karşısında sakinliğinizi ve mantığınızı devreye sokmalısınız. Eksik ya da hatalı bir durumun oluşabileceğini unutmayın. Eleştirinin ya da özeleştirinin amacının iyi olana ulaşmak olduğunu bildiğinizde hem kendinizi hem de düşüncelerinizi ispatlamış olabilirsiniz.
Boğa
Yaşananlar ve düşünceleriniz arasında farklılıkların olması girdiğiniz bazı ortamlarda agresif görünmenize neden olabilir. Kendinize ve çevrenize böyle bir etki bırakmamak adına yeni bakış açıları geliştirmeye çalışabilirsiniz. Ailenizin otorite figürleri, büyükleri size destek verebilir.
İkizler
Psikolojik olarak altında ezildiğiniz bazı duygular olabilir. Bugünü güçlü ve motive bir şekilde tamamlamak için iyi konulara ve iyi ilişkilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayatın gerçeklerini bilerek hareket etmek size daha farklı yollar açabilir.
Yengeç
Hayatın sadece olumsuz yanlarına odaklanmak bazı fırsatları görmenize engel olabilir. Kendinize yüklenmek, dürtüsel hareket etmek yerine bazı imkanları başka şekillerde değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi düşünmelisiniz. Kriz olarak düşündüğünüz bir durum size maddi kazanım fırsatı olarak dönebilir.
Aslan
İkili ilişkilerde üzerinize düşeni yapmalısınız. Çevrenizdeki insanlara karşı sorumluluklarınızın farkında olmak duygusal değişimlerin önüne geçebilir. Bireysel alan ve toplumsal alan arasındaki farkı daha belirgin hale getirebilirsiniz.
Başak
Göremediğiniz ilginin hayatınıza olumsuz yönde etki etmesine izin vermemelisiniz. Beklentilerinizin yönünü ve muhatabını değiştirmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Hayatınızda sadece gerekli insanların ve konuların bulunması gerektiğini kabul etmek yaşam kalitenizi arttıracaktır.
Terazi
Sosyal çevrenizden birileriyle yapacağınız görüşmeler sizin için iyi birer referans olabilir. Destek alacağınızı bilmek motivasyonunuzu yükseltebilir. Ancak bugünü ve ilerleyen günleri kurtaracak olan şey üzerinde çalıştığınız ya da çalışmanız gereken işlere odaklanmanızdır.
Akrep
Önceki günlerde emek verdiğiniz bazı konuların bugün istediğiniz noktaya varmaması gibi durumlar sözkonusu olabilir. Tecrübelerinizi, iş ortaklarınızın fikirlerini dinlemenizde fayda var. Savunmayı bırakıp mücadeleyi seçmeniz gereken bir gündesiniz.
Yay
Yakınlarınız ya da ortak paylaşımlarda bulunduğunuz kişilerin hayatınızdaki yerini sorgulayabilirsiniz. İlişkilerinizi daha net görebilir, kendinize haksızlık ettiğiniz ya da edilen noktaları düzeltmek için bir şans bulabilirsiniz. Artık bazı dersleri almalısınız.
Oğlak
Parasal ya da duygusal konularda bir karşılık bekleyebilirsiniz. Buna ihtiyacınız olduğunu düşünerek hareket edebilirsiniz. İçinizden geçenleri, endişelerinizi paylaşmak ve kesin çözümler bulmak için bir uzmanla görüşmenizde fayda var.
Kova
Hayatınızdaki insanla olan paylaşımlarınızda kendi isteklerinize ve düşüncelerinize de yer vermelisiniz. Bu sayede hem özgüven sorunlarının üstesinden gelebilir hem de hislerinizi net bir şekilde paylaşabilirsiniz. Bu etkileşimi sağlamak için bugün bazı hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.
Balık
Odaklanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. İçinizden geçenleri günlük hayatınıza yansıtırken düzeninizin aksamadığından emin olmalısınız.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.