0
Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 18:20 Bu haber 2110 kez okundu
 
SPOR Haberi

Zonguldak Bölgesi’nden çok sayıda hakem çeşitli müsabakalarda görevlendirildiler. Merkez Hakem Kurulu ve Bölgesel Hakem Atama Kurulu tarafından 9 Zonguldak hakemi ve 3 gözlemcisi 7 müsabakada görevlendirildiler.

Zonguldak B Klasman Yardımcı Hakemi Emir Kılıçarslan ve B Klasman Yardımcı Hakemi İsmail Taygun Tasalı, TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta Pazar günü oynanacak Menemen Belediyespor- Kırklarelispor karşılaşmasında yardımcı hakem olarak görev alacaklar.  C Klasman Hakemi Eren Gökmen ise Pazar günü 2. Lig Beyaz Grup’ta oynanacak Utaş Uşakspor – İnegölspor karşılaşmasında dördüncü hakem olarak görev alacak.

Bölgesel Amatör Lig 4’üncü Grup’ta oynanacak Turhalspor-Çarşambaspor karşılaşmasında Zonguldak Bölgesi’nden 2 hakem görev alacak. Sinan Günaydın ve Arif Emre Harmanbaşı karşılaşmada yardımcı hakem olarak görev alacaklar.

Bölgesel Amatör Lig 6’ncı Grup’ta oynanacak Kırşehir Çayağzıspor -1926 Polatlı Belediyespor karşılaşmasının tüm hakemleri ise yine Zonguldak’tan. Karşılaşmayı Bölgesel Hakem Oğuzhan Keçeci yönetecek. Keçeci’nin yardımcılıklarını ise Bölgesel Yardımcı Hakemler Erdinç Yaman ve Esra Arıkboğa yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakem olarak Ayetullah Aslan görev alacak.

Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı ve aynı zaman da Klasman Gözlemci Evren Atış, 2. Lig Kırmızı Grup’ta oynanacak Fatih Karagümrük-Manisa Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında görev alacak. Bölgesel Gözlemci Erol Pesen ise Bölgesel Amatör Lig 9’uncu Grup’ta oynanacak Vefaspor- Aliağa Futbol A.Ş karşılaşmasının gözlemciliğini yapacak. Bölgesel Gözlemci Mustafa Dalman ise yine Bölgesel Amatör Lig müsabakası Ladik Belediyespor- Yeni Amasyaspor karşılaşmasında yer alacak. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı