Haber
10 Ekim 2018 - Çarşamba 14:35 Bu haber 1856 kez okundu
 
Adnan Ömür’e Ziyaret
İYİ Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi, İYİ Parti Zonguldak Eski Merkez İlçe Başkanı Serhat Yıldırım, Merkez İlçe Başkanlığına yeni atanan Adnan Ömür’ü ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Adnan Ömür’e Ziyaret

Yıldırım, Ömür’e yeni görevinde başarılar dileyerek açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “25.10.2017 tarihinde kurulan partimiz tüm zorluklara rağmen tarihte hiçbir partinin yaşamadığı kısa fakat zorlu bir süreçten geçmiştir. İYİ parti tüm baskılara rağmen 24 Haziran Genel Seçimlerinde 43 milletvekili çıkararak gelecek için iyi adımlar atmıştır. Ben partimin Zonguldak’taki kurucu üyesi ve delegesiyim. Kurucu il yönetiminde görev aldıktan sonra Merkez İlçe kongresinde tek aday olarak Merkez İlçe Başkanı seçildim ve 09.02.2018 tarihinde görevime başladım. Süre içinde her ne kadar yeni bir siyasi parti olsak da görevimi maddi, manevi tüm enerjimi mesaimi harcayarak yerine getirdiğimi düşünüyorum. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı olarak Zonguldak siyasetine yeni bir yüz olarak yeni siyasetçi ruhunu getirdiğimi düşünüyorum. Siyasetten olmayan insanlara sizlerde bu vatan, millet, bayrak için taşın altına elinizi koymaların duygusunu htirdim.”

 “BANA VERİLEN MAKAMI ELİMDEN GELDİĞİNCE TEMSİL ETMEYE ÇALIŞTIM.”

Konuyla ilgili açıklamalar yapan Yıldırım, “Bana verilen makamı elimden geldiğince temsil etmeye çalıştım. 05.10.2018 itibari ile görevimi genel başkanım ve teşkilattan sorumlu Koray Aydın tarafından ilçelerin yeniden yapılandırılması talimatlarına uyarak merkez ilçe teşkilatında görevlerini layığı ile yapan 32 arkadaşımızla birlikte daha dinamik kadrolar kurulması için istifalarımızı vermiş olup yeni yönetimlerde tekrar görev alacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim. Şuandan itibaren genel merkezimizin ve İl Başkanım Eski Valimiz Sayın Yavuz Erkmen’in talimatı ile yeni kurulan il yönetiminde görev alacağım.” dedi.

“ADNAN ÖMÜR’E GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Sahadaki siyasi çalışmalarında ve sahadaki projelerinde bundan sonra Zonguldaklı vatandaşlarla daha çok birlikte olacağını da ekleyen Yıldırım sözlerini şöyle sonlandırdı. “Görevi devrettiğim yeni İlçe Başkanımız Adnan Ömür beyefendiye görevinde başarılar diliyorum ve bayrağı devrediyorum.  Her şey çocuklarımız ve iyi bir Türkiye için.”

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adnan, Ömür’e, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı