0
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 14:31 Bu haber 1989 kez okundu
 
AK PARTİ ADAYI ALAN TEMPOYU ARTIRDI
SİYASET Haberi
AK PARTİ ADAYI ALAN TEMPOYU ARTIRDI

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, seçim çalışmaları kapsamında temposunu artırarak, hem vatandaşlardan destek istiyor, hem de projelerini tanıtıyor.

AK Parti Belediye Başkan adayı Alan, adaylığı açıklandıktan sonra 19 mahalle ve kent merkezinde çalmadık kapı, gitmedik yer bırakmazken, gittikleri her mahallede kendisine özellikle yolların bozukluğu ve suyun pahalı oluşundan şikayet aldıklarını bunun da Zonguldak’a hiç yakışmadığını ifade ediyor.

Genç ve dinamik bir ekiple yola çıktıklarını, bu ekiple Zonguldak’ın tüm problemlerini çözeceklerini belirtken AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan Nizam Caddesi, Gazipaşa Caddesi üzerinde esnaf ve ofisleri de ziyaret ederek, hem proje tanıtım kataloğunu takdim ediyor, hem de projelerin kapsamı ve içeriği hakkında bilgi veriyor.

Seçim çalışmaları dolayısıyla gittikleri her yerde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandıklarını, Zonguldak halkının artık değişim istediğini belirten Alan, “Gazipaşa Caddesi'nde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, proje kataloglarımızı verdik. Desteklerinden dolayı esnafımız, çalışanları ve hemşerilerime çok teşekkür ederim. İnşallah 31 Mart'tan sonra Zonguldak AK Belediyecilik ile daha yaşanabilir olacak. Gittiğimiz her yerde Zonguldak’ın yolunun bozukluğu ve suyun pahalı olduğu şeklinde şikayetler alıyoruz. İnşallah 31 Mart’tan sonra Zonguldak Belediyesi’ni kazanıp, ilk işimiz yolları asfaltlayıp, suda indirim yapacağız ve Zonguldak’ın Türkiye’nin en büyük köyü sıfatını da sileceğiz. Genç ve çalışkan bir ekiple yola çıktık, biz bu ekiple birlikte Zonguldak’ta herkesin yüzünü güldürmeye talip olduk ve inşallah 31 Mart’ta kazanan Zonguldak olacak” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ADAYI, ALAN, TEMPOYU, ARTIRDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı