Haber
27 Haziran 2018 - Çarşamba 11:20 Bu haber 2221 kez okundu
 
AK Parti Milletvekilleri Devrek’te
SİYASET Haberi
AK Parti Milletvekilleri Devrek’te

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar ilçemize teşekkür ziyaretinde bulundular.
Devrek Yaşampark'ta düzenlenen teşekkür programında bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mustafa Semerci seçim sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı tüm teşkilat üyelerine ve partililere teşekkür etti. 
Başkanı Semerci  ayrıca 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde verdikleri büyük desteklerden ve tüm seçimlerde gösterdikleri teveccühten dolayı vatandaşlarımıza teşekkür ederek seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını diledi. 
Belediye Başkanı Mustafa Semerci, AK Parti Zonguldak Milletvekillerimizin katılımıyla düzenlenen teşekkür programında tüm masaları dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.
24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve AK Parti'ye verdikleri desteklerden ve gösterdikleri teveccühten dolayı tüm vatandandaşlara teşekkür eden Başkanımız, teşkilat üyelerini de seçim sürecinde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı kutladı. Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK Parti, Milletvekilleri, Devrek’te,
Yorumlar
Haber Yazılımı