ALAN, ORDU’YA HAYRAN KALDI
Haber
17 Ekim 2021 - Pazar 16:02 Bu haber 598 kez okundu
 
ALAN, ORDU’YA HAYRAN KALDI
GÜNDEM Haberi
ALAN,  ORDU’YA HAYRAN KALDI

Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı dolayısıyla Ordu’ya giden Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ordu’ya hayran kaldığını belirterek, “Ordu’da yapılan yatırımları gördükten sonra çok daha fazla çalışmamız gerektiğini anladık” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 20 ilden Büyükşehir, il ve ilçe belediye Başkanlarının katılımı ile Ordu’da gerçekleştirildi. Ordu’da yapılan yatırımları yerinde görme fırsatı yakalayan Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, toplantıda yaptığı konuşmada, “Ordu’yu örnek almamız gereken çok konular var” diyerek konuşmasında şunları ifade etti.

“ORDU’DA YAPILAN ÇALIŞMALARI GÖRDÜĞÜM ZAMAN ÇOK İMRENDİM”

 “İlk defa Ordu’ya geldim. Güzel ev sahipliği dolayısıyla Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Zonguldak’ta bir sahil kenti ancak Ordu’da yapılan çalışmaları gördüğüm zaman çok imrendim. Ordu’yu örnek almamız gereken çok konular var. Bu yatırımlar Hilmi Güler Başkanımızın deneyim ve tecrübeleri ile Ordu’ya farklı bir değer katmış durumda. Hilmi Güler Belediye Başkanlığı haricinde şehre abilikte yapıyor. Ordu’da yapılan yatırımları gördükten sonra çok daha fazla çalışmamız gerektiğini anladık. Ordu yapılan yatırımlar ve turistik mekanları ile çok büyük yol kat etmiş bir il.  Zonguldak Belediye Başkanı olarak benim ilk dönemim. Bu ilk dönemimde Ordu’yu örnek alarak çok daha fazla çalışmamız gerekiyor.” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAN,, , ORDU’YA, HAYRAN, KALDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı