Haber
27 Eylül 2018 - Perşembe 17:39 Bu haber 1211 kez okundu
 
ALAPLI BELEDİYE SPOR'DAN DAYANIŞMA GECESİ
Zonguldak Süper Amatör Ligi'nde mücadele eden Alaplı Belediyespor yönetimi tarafından Geleneksel olarak düzenlenen Dayanışma ve Kaynaşma gecesi düzenledi. Gecenin açılışında konuşan Alaplı Belediye Başkanı ve Alaplı Belediye Spor Kulübü Başkanı Nuri Tekin, “Bu sezon ise genç bir ekip kurarak mütevazi bir takım olduk.” dedi.
SPOR Haberi
ALAPLI BELEDİYE SPOR'DAN DAYANIŞMA GECESİ

Alaplı Belediyesi Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen geceye, Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın, Jandarma Komutanı Üst teğmen Fuat Gençer, Prof. Dr. Soner Yavuz, siyasi partilerin başkanları ve yöneticileri, oda başkanları ve yöneticileri, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, işadamları, esnaflar ve futbolcular katıldı.

Gecenin açılışında konuşan Alaplı Belediye Başkanı ve Alaplı Belediye Spor Kulübü Başkanı Nuri Tekin,Alaplı Belediye Spor Kulübüne maddi manevi destek veren herkese teşekkür ederek,"Gecen sezon iyi bir kadro yaparak Zonguldak Süper Amatör Ligini namaglup şampiyon tamamlamıştık. Bal ligine çıkma maçı playoff'da şansız bir şekilde penaltılarda Devrek Belediye spor'a elendik. Bal ligine çıkamadık. Ben buna şansızlık diyorum. Bu sezon ise genç bir ekip kurarak mütevazi bir takım olduk. Güzel bir ekiple iyi bir yerlere geleceğimize ben inanıyorum. Dayanışma yemeğimize katılım her zaman ki gibi çok güzel. Ben Alaplı Belediye sporumuza maddi manevi destek veren herkese çok teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAPLI, BELEDİYE, SPOR'DAN, DAYANIŞMA, GECESİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı