Haber
05 Ekim 2018 - Cuma 11:07 Bu haber 1583 kez okundu
 
‘Amaç İYİ Partinin yükselişine engel olmak’
SİYASET Haberi
‘Amaç İYİ Partinin yükselişine engel olmak’

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Serhat Yıldırım, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evine yapan saldırı ile ilgili açıklamada bulundu.
Amaçlarının İYİ Partinin yükselişine engel olmak olduğunu vurgulayan Yıldırım, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in evini basan ve bastıranlara sesleniyorum. Daha dün 7 vatan evladımız şehit düştü. Bölücü terör örgütleri ülkemizi bölmek için saldırılar yapıyor, Memleketimizin toprakları karış karış satılıyor, değerlerimiz satılıyor, ülkemizin kontrolü başkalarına veriliyor, vatandaşımız zamlardan başını kaldıramıyor, Kurucumuz, Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e küfredenler ortalıkta geziyor. Tepki göstereceğiniz bu kadar çok şeye susarken gece yarısı bir partinin genel başkanının her şeyden öte bir kadının evini basmak nedir. Bu mudur Türkçülük bu mudur ülkücülük bu mudur bozkurtluk. Gece yarısı bir kadının evinin önünde çakal arayanlar önce kendi içlerine bakmalılar. Genel Başkanımıza bu hadsizliği yapanları şiddetle kınıyorum. Eğer Amaçları korkutmaksa boş yere gece yarısı uykularından oldular; Şüphesiz ki Meral Akşener günümüz Türk siyasetinin en cesur lideridir. Ve yalnız değildir. Korkmadığımızı biliyorlar, Amaç gündemi değiştirmek, amaç yeni gündemler yaratıp ülkemizin asıl önemli problemlerini halkımıza göstermemek. Amaç İYİ Partinin yükselişine engel olmak. Amaçları her neyse başarılı olamayacaklar. Bugün saat 11.30 da Genel Başkanımızın kapısının önünde Genel Başkan Yardımcılarımız ve partililerimizin basın açıklaması olacaktır. İYİ Parti Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.” Dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Amaç, İYİ, Partinin, yükselişine, engel, olmak’,
Yorumlar
Haber Yazılımı