0
Haber Detayı
13 Mayıs 2018 - Pazar 15:09 Bu haber 2363 kez okundu
 
ANAP 500 kişi ile CHP’ye geçti
SİYASET Haberi
ANAP 500 kişi ile CHP’ye geçti

ANAP Zonguldak eski İl Başkanı Yalçın Kiren, yönetimi Cumhuriyet Halk Partisine geçti.  Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, ANAP’lılara geldiğiniz ve katkı verdiğiniz için Cumhuriyet Halk Partisi adına ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum dedi. 
Fikret Zaman, ANAP’lı yöneticilere rozet, gençlere Atatürk’ün nutuk kitabını verdi. Yalçın Kiren,  Vatandaşla dalga geçme, sözler ve laflar CHP’ye geçmeme neden oldu dedi. Kiren, 40 kişi ile CHP saflarına katılıkken önümüzdeki günlerde sayının 500 olacağını söyledi. 

Muhammet KARAPINAR 

ANAP Zonguldak eski İl Başkanı Yalçın Kiren, yönetimi Cumhuriyet Halk Partisine saflarına katıldı. ANAP’lı CHP’de sıcak ve samimi bir havada karşılandılar. ANAP’ların partilerine katılmasından dolayı memnun olduğu ifade Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Fikret Zaman, “ Çok değerli arkadaşların bizim partimizi tercih ederek aramıza katıldıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Ülke demokrasi anlamında çok kritik bir noktaya giderken, hepimizi yan yana getiren Mutafa Kemal Atatürk’ün çizdiği yolda 24 Haziran’da karanlık tablodan korumak için yan yana gelmemizin çok önemli olduğu düşünüyorum. Bu anlamda geldiğiniz ve katkı verdiğiniz için Cumhuriyet Halk Partisi adına ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. 


KİREN; ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ CHP’YE VERECEĞİZ 
CHP saflarına katılmaktan dolayı büyük bir mutluluk yaşadığını söyleyen ANAP Zonguldak eski İl Başkanı Yalçın Kiren, Bir birliktelik içinde pırıl pırıl geçlerle buraya geldiniz. Mustafa Kemal Atatürk’e ülkeyi gençlere emanet etti. 
Birlik ve bütünlük iç inde 24 Haziran’da gerekli dersi vererek özlediğimiz adaletten, sosyal dayanışmadan kopmuş, sağlıktan, eğitimden uzaklaşmış sistemi raylarına oturtmak için birliğe ihtiyacımız vardı. Bizi davet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizim tercihimiz şudur. Türkiye’nin gelmiş geçmiş en güzel partisi olması nedeniyle biz burayı tercih ettik. Tüm desteklerimizi ve elimiz gelini Cumhuriyet Halk Partisine vereceğiz. Siyasi hayatımıza gelince çok büyük zorluklar içindeyiz. Kimin nereye gittiği ve geldiği belli değil. Vatandaşla dalga geçme, sözler ve laflar CHP’ye geçmeme neden oldu. Atatürk’ün partisi olması nedeniyle CHP’yi elimizden geldiğince destekleyeceğiz. Hedefimiz Zonguldak’a güzel bir şeyler yaptırmak. Turgut Özal, ANAP döneminde 1986 ‘da Zonguldak’ta yapılan asfaltlar duruyor. Daha sonra yapılan asfaltlar kalktı” dedi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ANAP, 500, kişi, ile, CHP’ye, geçti, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı