0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kentsel dönüşüm anlatıldı
Kentsel dönüşüm anlatıldı
Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 15:53 Bu haber 1651 kez okundu
 
‘ARTIK HİZMET VAKTİ’
AK Parti adayı Alan proje kitapçığını dağıttı destek istedi.
SİYASET Haberi
‘ARTIK HİZMET VAKTİ’

AK Parti Zonguldak Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan seçim çalışmaları kapsamında destek ziyaretlerini sürdürüyor.

Yaklaşık 97 günden beri kamu kurum ve kuruluşlar, sivil toplum örgütleri, esnaf ve vatandaşlardan destek isteyen AK Parti Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, Zonguldak için 5 ana projeyi kitapçık haline getirerek, esnaf ve vatandaşların bilgisine sunuyor.

Belediye Başkan adayı Dr. Ömer Selim Alan, proje kitapçığını tanıtırken, hazırladıkları bu projeleri en kısa sürede hayata geçirip, Zonguldak’ın yaşanılabilir bir kent olması için çalışacaklarını ifade etti.

Genç bir ekiple yola çıktıklarını ve Zonguldak’ın 10 yıldan beri Belediyecilik anlamında başarısız bir dönem geçirdiğini belirten Alan, “Zonguldak'ımıza gençlik aşısı lazım, kaybedecek bir 10 yılımız yok. Artık hizmet vakti. Gelin hep beraber Gönül Belediyeciliği ile Zonguldak'ı hizmetle buluşturalım. İnşallah biz göreve geldiğimizde projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Lafta değil, icraatta da bu projeleri göreceğinizin sözünü ve garantisini veriyorum. Seçim çalışması için gittiğimiz her yerde bize yolların çok bozuk olduğu konusunda şikayet alıyoruz. 2019 yılı olmuş biz hala yolu ve suyu konuşuyoruz. Bu durum Zonguldak’a hiç yakışmıyor. Hep beraber Zonguldak’ı güzelleştirelim” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘ARTIK, HİZMET, VAKTİ’,
Yorumlar
Haber Yazılımı