ASFALT DÖKME İŞLEMİ DUALARLA BAŞLADI
Haber
17 Eylül 2021 - Cuma 15:47 Bu haber 530 kez okundu
 
ASFALT DÖKME İŞLEMİ DUALARLA BAŞLADI
GÜNDEM Haberi
ASFALT DÖKME İŞLEMİ DUALARLA BAŞLADI

Çaycuma ilçesine bağlı Kalaycıoğlu ve Şeyhler Köyü grup yollarına asfalt dökme işlemi kesilen kurban ve yapılan dualar ile başladı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu, İl Özel İdaresi bünyesinde başlatılan Kalaycıoğlu ve Şeyhler Köyü grup yollarında başlatılan sıcak asfalt döküm çalışmalarını yerinde inceledi.

Çolakoğlu'na, İlçe Başkanı Birol Yiğit, İl Genel Meclis Üyeleri Arif Sefercik, Ahmet Ali Başören, Adnan Tıska ve Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Gercekleştirilen  kurban kesimi ve duanın ardından asfalt çalışmaları başladı. AK Parti Zonguldak Milletvekili Ahmet Çolakoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, "Çaycuma Kalaycıoğlu ve Şeyhler köyü grup yoluna dökülen asfalt çalışmalarını AK Parti İlçe Başkanı Birol Yiğit, İl genel meclisi üyeleri Arif Sefercik, Adnan Tıska ve Ahmet Ali Başören, Çaycuma muhtarlar derneği başkanı Süleyman Baysal ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yerinde inceledik. Kesilen Kurban eşliğinde dua ettik." dedi.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ASFALT, DÖKME, İŞLEMİ, DUALARLA, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı