AYÇİÇEK VE KARAVELİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU
Haber
02 Nisan 2021 - Cuma 17:11 Bu haber 599 kez okundu
 
AYÇİÇEK VE KARAVELİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU
GÜNDEM Haberi
AYÇİÇEK VE KARAVELİ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Zonguldak İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli ve Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Köyde vatandaşlarla buluştular.

AK Parti Merkez ilçe Cuma Halk Buluşmaları kapsamında Merkez ilçeye bağlı, Olukyanı, Sarımsak ve Çağlı köylerinde vatandaşlar ile bir araya geldi.

Düzenlenen programa İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli, AK Parti Merkez ilçe Mükerrem Ayçiçek ve Yönetimi, İl Genel Meclisi üyeleri Filiz Ünal Sarsık, Abdullah Karagüzel, Sarımsak Muhtarı Kadir Aygün, Çağlı Muhtarı Oktay Arslan, Olukyanı Muhtarı Abdülkadir Kılıç ve vatandaşlar katılım sağladılar. Olukyanı Camiinde kılınan Cuma namazı sonrasında muhtarlar ve vatandaşlar ile birlikte talepleri dinleyerek değerlendirmelerde bulunuldu.

Ardından, Çağlı Köyü’nde üç köyün ortak kullanabilecekleri alanda incelemelerde bulunarak bu alana gençlerin spor yapabilecekleri, halkın sosyal etkinlikler düzenleyebilecekleri talebi ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Aynı köy Çayırcık Mahallesi’nde bulunan sosyal tesis amaçlı kullanılabilecek yapı ile ilgili değerlendirmeler gerçekleşti.

Daha sonra Olukyanı, Çağlı, Sarımsak – Kozlu İhsaniye bağlantı yolu ile ilgili yerinde incelemelerde bulunuldu. Köy muhtarları ve vatandaşların talepleri yerinde dinlenerek yapılması gerekenler ile ilgili görüş alışverişi gerçekleşti.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AYÇİÇEK, VE, KARAVELİ, VATANDAŞLARLA, BULUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı