BAŞKAN ALAN, PROF. DR. SÖZEN’E CEVAP VERDİ
Haber
08 Nisan 2021 - Perşembe 14:12 Bu haber 1270 kez okundu
 
BAŞKAN ALAN, PROF. DR. SÖZEN’E CEVAP VERDİ
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN ALAN, PROF. DR. SÖZEN’E CEVAP VERDİ

Sosyal medya üzerinden Lavuar Alanı Otoparkı ile ilgili eleştiri yapan  Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Öğretim Görevlisi Prof Dr. Mustafa Sözen’e Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, cevap verdi.

‘Biz hizmet etmeye geldik’  diyen Başkan Alan, “Bilim adamlarımızın ya da Zonguldak için dertlenenlerin bir derdi varsa bize yazılı olarak iletebilirler.” dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Prof Dr. Mustafa Sözen’i  gevezelik yapmakla suçlayan Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan; “ Bana bireysel eleştirileri sormazsanız sevinirim. Kendisi bir derdi varsa bize yazılı bir talepte bulunabilir. Ben basın yoluyla ya da sosyal medya yoluyla bu tip yorumlar yapmak istemiyorum. Biz bunların hepsini ciddiye alsak burada iş yapamayız. Bizim böyle bir tarzımız yok biz hizmet etmeye geldik. Böyle bir ne vaktimiz ne de enerjimiz var. Lavuar Alanı Projesi en kısa zamanda hayata geçecek, bu iş buraya kadar geldikten sonra bundan sonra bir eleştiri yapmanın bir anlamı yok.  Bu sadece gevezelik olur. Eğer bilim adamlarımızın ya da Zonguldak için dertlenenlerin bir derdi varsa bize yazılı olarak iletebilirler. Proje bu aşamaya gelmiş artık bu yorumları yapmak gereksiz.” şeklinde konuştu.

 

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ALAN,, PROF., DR., SÖZEN’E, CEVAP, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı