BAŞKAN CANBAŞ’TAN, BOZKURT’A ZİYARET
Haber
18 Şubat 2021 - Perşembe 14:46 Bu haber 498 kez okundu
 
BAŞKAN CANBAŞ’TAN, BOZKURT’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN CANBAŞ’TAN,  BOZKURT’A ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Devrek İlçe Başkanı Yaşar Canbaş, Devrek Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

Başkan Bozkurt ile Devrek’in sorunları ve çözüm önerileri konusunda istişare yapan Başkan Yaşar Canbaş, “Devrek’in içinde bulunduğu sorun ve sıkıntılardan birlik ve beraberlik içinde çıkılacağı” görüşünde birleşti.

Başkan Yaşar Canbaş’ın görüş ve önerilerinin Devrek’in geleceği için önemli olduğunu belirten Başkanımız Çetin Bozkurt, “Başkanımızın ziyareti bizi oldukça memnun etti. Görüş ve önerilerinden faydalanacağız. Elbette ilçemizin geleceği için burada yaşayan herkesin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesi gerekir. Bizler de belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti vermek ve ilçemizin gelişmesi, ekonomik anlamda yükselmesi için elimizden gelen çabayı gösterdik, göstermeye de devam ediyoruz. İşte bütün bu konuları Yaşar Başkanımla konuştuk, onun görüş ve önerilerinden de faydalanacağız, kendisine bu nazik ziyareti için teşekkür ediyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, CANBAŞ’TAN,, , BOZKURT’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı