0
Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 17:45 Bu haber 1646 kez okundu
 
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ’NDEN BAŞHEKİM TOSUN’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ’NDEN BAŞHEKİM TOSUN’A ZİYARET

Başkent Üniversitesi Bakacakkadı Diyaliz Merkezi ve Ereğli Diyaliz Merkezi personelleri, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan Tosun’u makamında  ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarete Diyaliz Merkezleri Yöneticisi Güven Özcan, Başkent Üniversitesi  Bakacakkadı Diyaliz Merkezi Sorumlu Hemşiresi Fatma Elma, Ereğli Diyaliz Merkezi Sorumlu Hekimi Işıl Teneke, Ereğli Diyaliz Merkezi Sorumlu Hemşiresi  Sultan Işıkgil, Ereğli Diyaliz Merkezi Yardımcı Sağlık Teknisyeni Serdar Şam, Şule Oktay Şam, Nilay Sarı, Hilal Gökdemir, Turhan Haberal ve Banu Kermen katıldı.

 Başhekim Tosun, personellerin ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ederek şunları söyledi, “Bakacakkadı Diyaliz Merkezi ve Ereğli Diyaliz Merkezi bölgedeki büyük oranda ihtiyacı karşıladığı için sizlere teşekkür ediyorum.  14 Mart Dünya Böbrek Günü’nde düzenlenen konferansa katılımınızdan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bizleri onurlandırdınız. Prof. Dr. Mehmet Haberal'da bölgemize ihtiyaç olduğunda her türlü desteği sağlıyor. Sizleri aramızda görmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Zonguldak bizim için bir bütün, el birliği ile güzel şeyler yapacağız.”

Haber: Duygu ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKENT, ÜNİVERSİTESİ’NDEN, BAŞHEKİM, TOSUN’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı