0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ADD’den bahar kahvaltısı
ADD’den bahar kahvaltısı
Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 13:14 Bu haber 1702 kez okundu
 
BAŞOĞLU ESNAFIN GÖNLÜNÜ FETHETTİ
GÜNDEM Haberi
BAŞOĞLU ESNAFIN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

Demokratik Sol Parti (DSP) Zonguldak Belediye Başkan Adayı Nurhan Başoğlu, DSP Zonguldak İl Başkanı Sercan Günarslan, genel meclis üyesi adayı Ersun Yıldız, belediye meclis üyesi adayları Zeki Çolak ve Cevat Laçin,İl Gençlik Kolları Başkanı Pekcan Günarslan ile İl Kadın Kolları Başkanı Özlem Çakmak'ın bulunduğu heyet, Soğuksu Taksi esnafıyla bir araya geldi.

Burada coşkuyla karşılanan Nurhan Başoğlu, taksicilerin sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı. Ardından partililerle birlikte Soğuksu esnaflarını dolaşan Başoğlu, içinde projelerinin yazılı olduğu broşürleri kendi elleriyle dağıttı. Nurhan Başoğlu'nun bu samimi hareketi, esnaf ile arasında sıcak görüntülerin oluşmasına neden oldu. Soğuksu'nun ardından Acılık'ta ki  esnaflar da ziyaret edildi. Başoğlu, önümüzdeki 4 gün boyunca seçim gezilerine tempolu bir şekilde devam edecek.

NURHAN BAŞOĞLU MAHALLEYE İNDİ                                              

 DSP Zonguldak Belediye Başkan adayı Nurhan Başoğlu, seçim çalışmaları kapsamında İnağzı Mahallesi'ni ziyaret etti.   Partililerle birlikte mahalle esnaflarını ve kahveleri dolaşan Nurhan Başoğlu, seçimde İnağzı halkına güvendiğini, hep birlikte İnağzı'nı daha iyi bir yer haline getireceklerine inandığını dile getirdi.

“DSP TÜM TÜRKİYE'NİN PARTİSİDİR”

DSP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Nurhan Başoğlu, partililerle birlikte Zonguldak Belediye İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Zonguldak Belediyesi İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın ve itfaiye personelleriyle selamlaştıktan sonra Başoğlu, tüm itfaiye personelini bir araya toplayarak bir konuşma gerçekleştirdi.

Başoğlu konuşmasında; "Öncelikle Zonguldak Belediyesi'nde çalışan personellere karşı çok büyük saygımız olduğunu söylemek istiyorum. Siz çalışan emekçilerimizin gelirlerinizi ve çalışma koşullarınızı çok fazla önemsediğimizi belirtmek isterim. İktidar partisinin 17 yıldır ülkeyi ne hale getirdiği ortada. Bunun yanında 17 yıldır 'iktidar olmamak' için uğraşan bir ana muhalefet partisi görmekteyiz. Her iki parti de tek başlarına başarısız olacaklarını bildikleri için ittifak yapma gereği duydular. Biz ise böyle ikili oyunlara başvurmayıp halk ile ittifak yapmayı tercih ettik. DSP hepimizin partisidir, Türkiye’nin partisidir. Sizin desteklerinizle tekrardan Türk siyasetinde aktif rol alacağımıza inancım tamdır".  Yaptığı konuşma sonrası büyük alkış alan Nurhan Başoğlu, itfaiye personeliyle hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞOĞLU, ESNAFIN, GÖNLÜNÜ, FETHETTİ, , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı